Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

AFKIM resolving


socker

Otázka

cau lidi mam problem zapnu afikma zadam do nej moje ICQ číslo a o radek nize moje heslo a potrvrdim tlacitkem start vyskoci tam resolving

resolvin

timed while resolving

timed while resolving

timed while resolving

failed to resolve

pls nevite co s tim :::????:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
co vsechno akorat to IP a DNS nebo co?

Hele já bejt tebou tak v XMB bych si smazal AP na kterej se připojuješ a znova bych dal Network Settings a new connection a až vyscannuješ,tak si dej address settings na Easy a hlavně jestli to neni tvůj AP tak musíš mít dobrej signál-to že tam máš timeout je buďto blbym signálem,nebo si něco přenastavil u AP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
anonymouse:!ten topic je stary 2mesice a ten problem uz je davno vyresen!vyresili jsme ho pres icq!!!PLS LOCK PROBLEM UZ BYL VYRESEN PRED 2MESICI.

1) nejsem anonymouse

2) noa co ze je stary_? Ani ted, ani pred dvoumi mesici si nemohl dat 1.50 kernel nebo 3.52 M33 na slima.. at je to vyreseno, stale zustava moje otazka proc radis kraviny.. misto aby jsi uznal ze radis voloviny, otocis to na me

3) ja jsem thread neobnovil, to udelal S-up nademnou, tomu tedy pis ze je topic stary ;-) ja jsem se jen pridal

4) ano s lockem souhlasim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu