Jump to content

Problem s Dragons dogma

tommyfox

Recommended Posts

Zdravim nema nekdo ten samy problem jako ja s dragons dogma ? vsechno jsem spravne vypalil a pise mi to ze je cd spinave(zkousel jsem vypalit 2x). napr max payna 3 jsem normalne vypalil vsechny hry mi faraj ale ten dragon fakt ne nevim co s tim je prosim o radu diky moc. A vyresi tento problem prechod na Lt+3.0 ?

Taky mám jeden problém :/ když dám vypálit soubor .dvd tak mi to vypíše že na DVD není dost místa zkoušel jsem to na DVD-DL i na DVD+DL kdyz dam overburn tak mi to vypise chybu ze se vypalovaní nepovedlo a když dám truncate tak mi to vypálí ale když jsem dal DVD do xboxu tak mi vypsal že hra potřebuje update ale konzole ho nenašla na DVD.

Vypaloval jsem programem imgburn.

nemá někdo nějakou radu prosím? :/

Taky mám jeden problém :/ když dám vypálit soubor .dvd tak mi to vypíše že na DVD není dost místa zkoušel jsem to na DVD-DL i na DVD+DL kdyz dam overburn tak mi to vypise chybu ze se vypalovaní nepovedlo a když dám truncate tak mi to vypálí ale když jsem dal DVD do xboxu tak mi vypsal že hra potřebuje update ale konzole ho nenašla na DVD.

Vypaloval jsem programem imgburn.

nemá někdo nějakou radu prosím? :/

Update si stahni na flešku a proveď to přes něj.

Zdravim nema nekdo ten samy problem jako ja s dragons dogma ? vsechno jsem spravne vypalil a pise mi to ze je cd spinave(zkousel jsem vypalit 2x). napr max payna 3 jsem normalne vypalil vsechny hry mi faraj ale ten dragon fakt ne nevim co s tim je prosim o radu diky moc. A vyresi tento problem prechod na Lt+3.0 ?
Mám úplně stejný problém.Nevíte někdo co s tím?

určitě si nechte udělat Lt+3.0 a vypalovat pomocí mechaniky iHas měl jsem problém se zakínačem a co pálím přes iHas tak nejsou žádné problémy

Lt+3.0 mám.Ihas sice ne ale všechny hry mi jdou naprosto v pořádku.Např. i zaklínač 2,Ghost Recon:FS atd atd.Ale zrovna Dragons doma mi po prvním vypálení takto blbne.Zkusím znovu ale moc na to nesázím