Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problem s Dragons dogma


tommyfox

Recommended Posts

Zdravim nema nekdo ten samy problem jako ja s dragons dogma ? vsechno jsem spravne vypalil a pise mi to ze je cd spinave(zkousel jsem vypalit 2x). napr max payna 3 jsem normalne vypalil vsechny hry mi faraj ale ten dragon fakt ne nevim co s tim je prosim o radu diky moc. A vyresi tento problem prechod na Lt+3.0 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám jeden problém :/ když dám vypálit soubor .dvd tak mi to vypíše že na DVD není dost místa zkoušel jsem to na DVD-DL i na DVD+DL kdyz dam overburn tak mi to vypise chybu ze se vypalovaní nepovedlo a když dám truncate tak mi to vypálí ale když jsem dal DVD do xboxu tak mi vypsal že hra potřebuje update ale konzole ho nenašla na DVD.

Vypaloval jsem programem imgburn.

nemá někdo nějakou radu prosím? :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám jeden problém :/ když dám vypálit soubor .dvd tak mi to vypíše že na DVD není dost místa zkoušel jsem to na DVD-DL i na DVD+DL kdyz dam overburn tak mi to vypise chybu ze se vypalovaní nepovedlo a když dám truncate tak mi to vypálí ale když jsem dal DVD do xboxu tak mi vypsal že hra potřebuje update ale konzole ho nenašla na DVD.

Vypaloval jsem programem imgburn.

nemá někdo nějakou radu prosím? :/

Update si stahni na flešku a proveď to přes něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim nema nekdo ten samy problem jako ja s dragons dogma ? vsechno jsem spravne vypalil a pise mi to ze je cd spinave(zkousel jsem vypalit 2x). napr max payna 3 jsem normalne vypalil vsechny hry mi faraj ale ten dragon fakt ne nevim co s tim je prosim o radu diky moc. A vyresi tento problem prechod na Lt+3.0 ?
Mám úplně stejný problém.Nevíte někdo co s tím?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určitě si nechte udělat Lt+3.0 a vypalovat pomocí mechaniky iHas měl jsem problém se zakínačem a co pálím přes iHas tak nejsou žádné problémy

Lt+3.0 mám.Ihas sice ne ale všechny hry mi jdou naprosto v pořádku.Např. i zaklínač 2,Ghost Recon:FS atd atd.Ale zrovna Dragons doma mi po prvním vypálení takto blbne.Zkusím znovu ale moc na to nesázím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lt+3.0 mám.Ihas sice ne ale všechny hry mi jdou naprosto v pořádku.Např. i zaklínač 2,Ghost Recon:FS atd atd.Ale zrovna Dragons doma mi po prvním vypálení takto blbne.Zkusím znovu ale moc na to nesázím

taky může být špatný rip té hry ja ji mám taky a v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu