Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Splitscreen co-op


Frag_range

Recommended Posts

Dobrý den, zajímá mě, které hry se splitscreen co-op byste doporučili?

Matně jsem se díval po netu a docela mě zaujalo MW3, ale zas nevím jestli kupoval Call of Duty - nepřijde mi to vůči Activision moc výchovné.

Jedinná hra co mám s co-op doma je Killzone 3 a ta se mi líbila.

Budu rád za každé doporučení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se přidávám při doporučení Army of Two, taky jsou dobrý Borderlands, Dead Nation, Resident Evil 5 a Lost Planet 2 taky stojí za zmínku a pokud tě baví RPG, tak doporučuji Hunted taky to má CO-OP na Split screen. Pak jsou tu samozřejmě závodní hry, jako například Gran Turismo 5 nebo Split/Second. :) A nejlepší MP hra co je tak

Little Big Planet :love: !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobny problem jsem nedavno resil a narazil jsem na tuhle stranku:

http://www.co-optimus.com/system/2/playstation-3.html

Hry se daji radit kliknutim na polozku v zahlavi, podle ktere chces radit. Bohuzel nejde vicenasobne razeni. Jinak co se tyce primo konkretnich her, tak Little Big Planet je uzasna zabava, ale moc dlouho me nebavila. Je to spis tak na hodinku dve si oddychnout. Killzone 3 je skvela, Uncharted 3 ted budu zkouset jaky je ve splitscreen. Army of Two moc nenadchlo, ale hra to spatna neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu