Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

kolik PSP mate ve třídě


siki

Recommended Posts

  • Odpovědi 698
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mame ve tride 2 psp obe sou moje a ve skole si skoro nezahraju protoze to chce kazdy pucit :D

jn to znam sem byl jediny ve tride a ted si to 3 spoluzaci koupili takze hrajem a vsichni maji CF takze bez problemu vsichni isari :D a ted hravame vzdycky kdyz je cas o prestavce treba DTM 3 mega hruba hra ve 4 lidech sme to jeste nehrali ale ve trech jo mazec jak prase

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o prestavce nehrajte :) to ztrata casu lepsi je to v hodine sice nic nevis ale aspon ti to ubiha

tak v hodine tam parim jen ja petrlla co je taky tady z fora v hodine nehraje protoze ho to v hodine nebavi on se radsi uci ale to mu neberu za zle sme prece jenom v druhaku musime si uz davat bacha abysme tu skolu udelali a musime na te skole vydrzet ale tak v hodine si zaparim kdyz se nudim ja urcite

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v hodine tam parim jen ja petrlla co je taky tady z fora v hodine nehraje protoze ho to v hodine nebavi on se radsi uci ale to mu neberu za zle sme prece jenom v druhaku musime si uz davat bacha abysme tu skolu udelali a musime na te skole vydrzet ale tak v hodine si zaparim kdyz se nudim ja urcite

to ja jsem posledni 2 roky na minule skole hral porad vlastne jen ve skole meli jsme tam psp 2... a udelal jsem to v poho ... ted jsem na nastavbe a pokracuju :) psp tam mam jen ja ale hodne lidi si ho chce kupovat a navic kamos si pujcuje od bratrance takze taky nekdy hrajem... na znamkach to neni znat takze pohodicka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do skoly nechodim ale praci sem zatim jedinej

ale kolega gdys videl God Of War demo tak o tom silne uvazuje......

to jo no to GoW je ohromujici grafika + hratelnost je to bomba kvuli tomu aj spoluzak se zamyslel protoze si ode me kvuli tomu furt psp pujcoval a dohral to ve skole jen jednou protoze to zatim neumel skoro ovladat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mi mame ve skole 3 PSP ja si zaparim v hodine ale ostatni se venuji ucivu ale o prestavce si zaparime a vsem sem udelal cfw takze pohodicka...

toz to bylo rychle strucne :D:D mi mame na skole tak kotel lidi znam jeste dalsi 2 na skole a mi 4 ve tride + mozna 1 nebo 2 uvazuji o koupi takze fakt mega parba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu