Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

kolik PSP mate ve třídě


siki

Recommended Posts

  • Odpovědi 698
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Bohužel jen jenom já...a ve škole asi jen 2 :) Ve třídě máme jednoho zmetka ten má NDS...každej ho nesnáší :cheesygrin:

Ja abych pravdu rekl jsem taky chtel jeste aj DS ale nakonec jsem se rozhodl k cemu mi to bude prachy dam radsi do vybavi pc nebo psp atd koupim si neci jinyho DS je na nic krome toho displaye

Jsme tři Já El-BARTO a jeden kluk kterej tu možná taky je ale nwm nějak už ho PSP nebere :D

to je skoda cim vic je pspckaru tim lip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja abych pravdu rekl jsem taky chtel jeste aj DS ale nakonec jsem se rozhodl k cemu mi to bude prachy dam radsi do vybavi pc nebo psp atd koupim si neci jinyho DS je na nic krome toho displaye

Mno já jsem měl NDS dokonce dřív něž PSP...ale NAŠTĚSTÍ jsem ho prodal a pokáral jsem se za to, že jsem na něj vůbec šáhl... ještě dneska mě přepadávají kacířskě myšlenky, že bych si ho koupil... :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno já jsem měl NDS dokonce dřív něž PSP...ale NAŠTĚSTÍ jsem ho prodal a pokáral jsem se za to, že jsem na něj vůbec šáhl... ještě dneska mě přepadávají kacířskě myšlenky, že bych si ho koupil... :D :D :D

njn stane se :D:D ale tak DS by bylo mozna dobre kdyby bylo od sony :D:D ale tak to uz neni mozne aby sony udelala takovou konzoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No El-bato stim si zahraju ten je stejnej jako já ale ten třetí ten je takovej no no prostě na nic slušně řečeno vůbec se o PSP nebaví atd ... asi to znáš

jn tak jakoze u nas je dobre ze se zapoji vsichni ja mam psp nejdyl mam ho uz neco pres 2 roky takze toho vim dost a ted jeden ho ma asi pul roku nebo 3/4 roku a ti dva ho maji za tento mesic nove ten jeden asi pred tydnem a ten druhy asi pred 3 tydnama ale tak maji to nove tak parime vsichni takze vklidku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve tride mame 3 lidi s PSP, prvni sem mel ja, pak kamos, pak dalsi kamos, ale uz ho nema a nedavno pribyl dalsi clovek s PSP. a na skole jsem videl jeste minimalne jednoho s PSP.

kazdej den hraju pri ceste do skoly a ze skoly, a pak ve skole, skoro kazdou hodinu a znamky mam 1cky a 2ky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu