Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

kolik PSP mate ve třídě


siki

Recommended Posts

  • Odpovědi 698
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Unás máme 1 PSP 3004 moje :D,ale po vánocích přibydou 2, 1x 200x flashlý a 1x 3004. Jinak máme 2x PS2,1x PS3,1x DS Lite a asi 3x Noťas

a ještě na sídlišti okolo 12 bytovek od 4 do 7 pater,máme 4 PSP skoro každou sobotu o prázdinách paříme u nás na chodbě v baráku páč já mám jedinej wifinu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

u nás ve tridě to maj 4. ja to mnel prvny a ostatni se pridali parime na kazdy hod a ucitelům to je sumak jen kdyz pak dame test na 2 coz je v poho a na skole tak 20 lidi ma psp takze nekdy se sejdeme v skolni knihovne a dame sado maso (qeak3arena) ma to totiz neomezenej multak takze cool turnaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my ve třídě máme 3 ,já první( všichni ke mě choděj jak do divadla, nic novýho :D)..jeden to nesmí nosit..druhej to nosí občas..sice má OFW , ale kalíme motorstorm. možná bude třetí..a o hodinách se nejvíc kalí..u kámoše to maj asi 4 a kalej o hodině MoH:heroes 1 .. ale pojedem na lyžák tam budem kalit GT a MoH:heroes 2 .. takže cajk..a sice ve třech..ale dobrá zábava..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu