Jump to content

Vypálení her, USB


Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat, kdyz jsem si stahl hru a je treba na 2 dvd, tak jak to pak udelam pri hrani?Dam tam prvni DVD, budu hrat a pak mi to napise, ze to chce druhy, nebo jak to mam udelat?... kdyz nam na PS i vstup na USB, tak to je asi jen pro ovladače, co?Tam nemuzu dat třeba tu flashku s ISO hrama a vybrat...

Link to comment
Share on other sites

Jo, přesně takhle to funguje, samo si to řekne kterej disk vložit. Akorát když dohraješ ten první tak nesmíš zapomenout uložit pozici jinak ti ten druhej nepude rozehrát (na to by tě to ale mělo upozornit a jestli hraješ podle nějakýho návodu, tak tam to je to vždycky napsaný).

USB funguje na různý ovladače k PS2 (volanty, eyetoy kamera, singstar mikrofony), fungujou klávesnice a myši (ale ty podporuje jen málo her, např. Unreal Tournament se dá hrát klávesnicí a myší a nesmíš mít moc chytrou myš která nefunguje ani pod windows bez instalace ovladačů, chce to nějakou úplně obyčejnou). Ostatní věci jako flashdisky a externí disky nefungujou pokud nemáš na kartě nahranej Free McBoot a další aplikace který to umí využít (SMS pro filmy a muziku, OPL a USBAdvance pro hraní her, navíc ty iso soubory musí na tý flashce bejt nahraný konkrétnim postupem a musí dodržet konkrétní pojmenování aby je ten program našel a spustil). Taky je tam ta stará pomalá verze usb 1.1, takže to znamená pomalý načítání a obvykle i sekání videa.

Máme tu na to i návody: http://console-forum.net/tema/117870-spousteni-her-z-externiho-hdd a http://console-forum.net/tema/118880-jak-hrat-hry-pres-externi-hdd-2

Link to comment
Share on other sites

To může bejt skoro cokoliv - vadná vypalovačka, vadný médium, vadnej sata kabel k vypalovačce. S timhle ti nepomůžu. Zkus jiný médium, jinej vypalovací program (třeba cdburnerxp nebo clonedvd) a vypaluj rychlostí 4x (na Verbatimky, pokud možno mínusový, některý konzole totiž nerady plusový) nebo nižší když by to u tý 4x blblo.

Link to comment
Share on other sites

A co to dělá, když to nic nenačte, vyskočí RSOD (tam se píše něco jako Insert PS2 formatted disc a je to na takový červený obrazovce) nebo Disc Read Error (to se vypisuje akorát v browseru, v osd to nepíše nic)? V případě disc read erroru by pomohlo vyčistit mechaniku nebo kdyby to nestačilo tak seřídit laser. V případě RSOD to disk načte ale neprojde přes tu protikopírovací ochranu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy