Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wii / Gamecube / Usb Loader GX 3 / ERROR


very_hard

Otázka

Zdravim, mam neake original hry na Gamecube, tak som si ich stiahol (nainstaloval) pomocou Usb Loader GX 3 na SD kartu.

Na Bielom WII v obyvacke mi to prehrava a spusta hry bez problemov, ale v detskej na druhom WII mi to hadze takuto hlasku.

Stretol sa s tym uz niekto ? viete mi poradit co moze byt zle na to WII v detskej ??

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

DIOS MIOS 1.4b mam nahodene

program discex nepoznam, ale stahujem a vyskusam.

Ja som hry stiahol pomocou USB loaderu priamo z original CD a nasledne spustil a vyhadzovalo mi tamtu srandu.

Aky je rozdiel medzi tym ISO co spravil USB loader a tym ked to iso prebehnem cez discex ??

Dakujem za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No abych se priznal, tak prave nevim jak presne vytvari USB loader zalohy z originalnich medii - takze nevim, zda to dela stejne nebo jinak, nez ISO -> rozbaleni (discex) nebo stejne...

Jinak mne jeste napada - pro hrani GC her z SD musis mit vzdy nejake originalni medium v mechanice - mas tam nejakou hru vlozenou? Je totiz mozne, ze USB loader to nema nejak podchycene a misto chybove hlasky o tom, ze ti tam chybi DVD, proste spadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ked vlozim orginal CD do mechaniky, tak sa aspon chvilku snazi nacitat hru a spadne rovnako. Ked nevlozim dvd do mechaniky tak spadne hned.

Ako som pisal, na tom jednom co mam v obyvacke to ide bez problemov ci mam CD v mechanike alebo nemam, ale v detskej na ciernom to vzdy spadne, ci skor alebo neskor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

PS: Este taka jedna vec ma napadla, ktoru som mal asi uviest hned na zaciatku.

To cierne WII v detskej je z ameriky tot prvy rozdiel a druhy ze dcera tam raz dala format WII, ale nahodil som spat softmod podla tvojho navodu a WII hry idu v pohode... len tie Gamecube.

A este ze na tom ciernom ked dam restartovat WII cez menu, tak zamrzne a musim rucne vipnut a zapnut konzolu ...

Asi som to mal uviest hned na zaciatku, ale zabudol som sorry.

cize asi tam bude nieco dosahane, ale co ???

:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nakol podla tvojho navodu mi ukazuje teraz 4.1 a nie 4.3 tak mi nejde ani update aby sa to mozno napravilo .... vedel by si mi poradit ako update system spat na 4.3 tak aby som nahral mozno poskodene subory spat a znovu spravil softmod ?

Asi neexistuje subor kde su vsetky mIOS-y, ze by som ich vsetky nahral spat ....

bohuzial toto WII mam dlho a nemal som vtedy SD kartu dost velku ... mal som len 128MB kartu, tak som to riskol a bohuzial asi sa neoplatilo :o(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu