Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Little Big Planet PSVita


.:Bloody!Splatt:.

Recommended Posts

Little Big Planet PSVita LBP_Vita_Boxart.jpg-Žánr: Arkáda -Multiplayer: Až pro 4 hráče -Vyžadována paměťová karta -Využití cross-platform play Vychází 19. Září Asi nejočekávanější hra na PSVita se pomalu ale jistě blíží na naše konzolky. Opět se můžeme těšit na dobrodružství se sackboyem, které je okořeněné o spoustu úžasných vychytávek a vymožeností jako je využití multi-dotykového dispaye, multi-dotykového panelu a six-axis senzoru. Tyto faktory v Little Big Planet PSVita posouvají herní zážitek opět o kousek dál. Editace levelů je opět o něco jednodušší. Za zmínku také stojí cross-platform, díky kterému můžete hrát s hráči Little Big Planet 2 z velké konzole PS3. Potěší také možnost si zahrát levely vytvořené komunitou v LBP2. Trailer:

Gameplay:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 11 months later...

tak na to sem zvědavej i já sám, sem už celkem dost daleko a nikde to nic takovýho nechtělo, podle mě ne, jen pro získání trofeje nebo tak .. protože co lidičky bez netu, a bez kámoše s vitou .. to by se zasekli a měli smůlu ? O:-) spíš to bejvá že ve 2 máš přistup někam kam sám nedojdeš a tak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochopil jsem správně, že v jednomu z levelů ( nejspíš i dalších levelů) potrěbuji k 100% dokončení odehrát úroveň v co-op?

Přesně tak, na lbp na vitě stačí hrá pouze s jedním dalším hráčem, tam kde je zapotřebí hrát coop, je to vyznačené někde v tom levelu jako obrázek dvou sackbojů s 2x

Upraveno uživatelem valis1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

je tam i ten marvel

Super to bude určitě tim. Odpoledne zkusím díky.

EDIT: Úroveň jsme prošel bez ztráty života a stále mám jen 90%.

tak si něco zapoměl, něco někde schovanýho nebo si někde nepoužil nějaký sticker

Upraveno uživatelem valis1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu