Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nabouradi na ucet help


Rendy93

Recommended Posts

Caute dneska sem zjistil ze se mi 17/6 nekdo vlezl na xbox live ucet a ukradl mi minimalne 2K M pointu .

Pokud bych si nevsiml ze mam zniceho nic Fifa 12 Gcka tak bych to ani nezjistil .

Vubec nechapu jak to mohl zjistit to heslo . ?

nejake rady apod..

Uz sem si udelal ze sem presunul ucet na jiny live ID + zmenil ucet atd.. a chci se zeptat nedalo by se nejak zjistit IP adresa na ktere se ten muj ucet v ten den zrovna pripojil.

Ten den sem na xbox nesel ( ucil jsem se na ustni zz )

Podle IP adresy by uz pro me nebyl problem si najit okruh popr. adresu toho ♥♥♥♥a ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udelal jsem nasledne kroky .

Nastavil vyzadani ostatnich konzoly heslo .

Zmenil heslo ( heslo kombinace malych velkych pismen a cislic ..

Zmenil Live ID ( mail )

Je to dostacujici aby se tam zas nedostal ?

Ale proste mi nejde do hlavy jak se nekdo moze dostat na muj xbox live ucet kdyz to heslo bylo nesmyslna kombinace prehazanych cisel od 0-9 a mail ktery uz roky nepouzivam jen sem tam mel xbox.

Ale beru to tak este ze mi tam nevlezl o den driv to sem tam mel 8K MS bodu ...

Nakonec sem este zistil ze si kupoval jakesi zlate balicky do her ale jake hry mi to nereklo .. ( ze nejsou uz k dispozici ) podle toho usuzuji ze to nebyl zamer okradnuti ze si chtel neco koupit ale spis jen aby mi uskodil ..

Este sem zjistil ze si ten doticny pridal do friends nejakeho Siyco69

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

recover je mozny ale bohuzel neznam ani odpoved na moji bezpecnostni otazku, dalsi uz je jenom kontaktovat podporu s vyplnenym dotaznikem kde si uveri jestli si skutecnej. Bohuzel pri zalozeni live id jsem zadaval adresu z londyna kterou si nepamatuju takze tech udaju pro overeni moc nemam :) acc mam pres pet let. Nerad bych prisel o veci co jsem si koupil a hlavne cca 30k gamescore :) Koupil jsem si novy xbox takze jsem pouzil flashku pro presun bohuzel po me chce opet heslo v nove conzoly... nemate jeste nejake dalsi napady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu