Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mám v tom zmätok


postiger

Recommended Posts

Zdravím :)

Som tu nový,viem,že určite to tu bolo mnohokrát predebatované a prediskutované ale, mohol by mi prosím vás niekto vysvetliť,AKO spojazdním hry z PS2 na PC?....áno,čítal som o tom dosť vecí,najskôr že musím mať emulátor v pc,lenže aby som mohol mať ten,musím vybrať Bios z ps2,aby som vybral Bios s ps2,musím mať free mcboot,a tak mám v tom zmätok a guláš,čo spraviť skôr a hlavne ako to spraviť SPRAVNE :).Ak by sa našiel niekto ochotný kto by si dal so mnou tu námahu a vysvetlil mi to,budem vďačný ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí ti jen ten emulátor a bios. Bios stáhneš z různejch stránek na netu a FMCB ani ESR nebo podobný zavaděče nepotřebuješ. Ty bys potřeboval jen kdybys hrál na PS2, ne v emulátoru, ten ti veme rovnou iso soubor a jede. Jediný co je fakt důležitý je hodně výkonej počítač, čim víc tim líp, abys měl slušný fps a nesekalo se ti to. Emulátorů je víc, ale ten nejlepší by měl bejt PCSX2 (já používam PCSX což je emulátor na to starý PS (PSX, PSOne, PS1) a ten je fakt dobrej a tohle PCSX2 je zdá se ve stejnym stylu). Najdeš ho tady: http://pcsx2.net/ a pro ten bios stačí do googlu zadat ps2 bios a hned první výsledek ukazuje někam na uloz.to. Teď už jenom najít nějakej pěknej návod na nastavení a používání a máš to komplet vyřešený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to máš lepší stroj jak já. Já to na Athlonu XP ani nespustim, protože nemá instrukce SSE2. A grafiku máš jakou?

Jo, buď DVD z mechaniky nebo iso image toho DVD z pevnýho disku, umí to oboje (ani nebudeš potřebovat daemon tools).

Na youtube sou i nějaký videonávody jak na to, třeba tady:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,nastavil som to,a mám teraz takýto problém..

Plugins initialized successfully.

Opening plugins...

Opening GS

Opening PAD

Opening SPU2

Opening CDVD

ISO read problem (Bad game rip?)

ISO read problem (Bad game rip?)

ISO read problem (Bad game rip?)

isoFile open ok: E:\IOPRP254.IMG

Image type = Audio CD

Fileparts = 1

* CDVD Disk Open: DVD, Single layer or unknown:

* * Track 1: Data (Mode 1) (108 sectors)

(IsoFS) Invalid partition descriptor encountered at block 0x10: ''

Closing plugins...

Closing SPU2

File not found.

Path: IsoFileSystem

(pxActionEvent) IsoFS could not find the root directory on the ISO image.(thread:EE Core)

Closing PAD

Closing GS

Plugins closed successfully.

Shutting down plugins...

Plugins shutdown successfully.

to ked tam dám originál hru do pc....tam start,či už fast alebo normal start...a vyskoči tabulke že file not found.....

Vieš mi s tym pomôcť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam to píše že je nějakej problém s iso souborem. Ty tam dáváš přímo CD/DVD? Neni tam na to extra tlačítko spustit z mechaniky? Nebo ještě zkus si to CD/DVD uložit na disk jako iso, třeba pomocí imgburnu nebo dvd decrypteru a načíst to iso, jestli to pak pude. A co je to za hru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hej ja som tam dával priamo cd/dvd do mechaniky.....lebo v settingoch som dal nech to nečíta s :E(mechanika),no a ked to chcem spustiť tak vyhodí hento,alebo ked to otvorím tak su tam samé adresári a 1obrazový dokumnet na kt. ked kliknem tak to chce napalovat ale furt to nechce napáliť :/ :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu