Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pár (pro vás stupidních) otázek před koupí XBOXu ...


stevens129

Otázka

Zdarec měl bych pár otázek před koupí XBOXu...

Moderátoři, prosím neodkazujte mně na Xko pro začátečníky, vím že tam odpovědi asi jsou ale hodně moc dlouhé a zbytečně (na mě) složité..

Předem díky moc za odpověď...(Budu asi mít XBOX 360 SLIM 4GB)

1)Když si vypálím hru na DVD, tak musím mít flash jakoby bych si ji dal na HDD, nebo to není potřeba?(Jak to je s tím vypalováním her? Co je potřeba pro možnost hraní?)

2)Když nepoužívám XBOX LIVE, můžu klidně mít FLASH a hrát stažené hry? (Je potřeba udělat něco aby mě LIVE ''nevidělo'' ? Nebo stačí tam nechodit?)

3)Je těžké udělat flash? (jak dlouho asi trvá? Co hrozí při nepovedení?)

4)Když si budu hry kupovat nebo vypalovat stačí mi 4GB SLIMko?

5)Je možnost připojit 500GB hadr a bude to jakoby to byl XBOX 504GB ?

6)Je u tohoto modelu nějaká hrozba přehřátí nebo tak něco?

Díky moc za odpovědi.

Odpovědi typu: Ty si lama, jdi do XBOX pro začátečníky ..si prosím nechte pro sebe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Slimko uz je mnohem propracovanejsi nez starsi modely takze se tam nestava ze by se prehrival a vypinal .. ale obcas se pri hrani kousne a musis to vypnout natvrdo .

na hrani vypalenich her potrebujes FLASH nebo RGH

Kdyz mas flash tak nechod na live protoze mozes dostat BAN a uz se s tou konzoli neprihlasis na LIVE

Flash si nech udelat u nekoho kdo to umi sam to nedel pokud si to nedelal radsi zaplat nekomu kdo to umi nez abys sis pokazil celou konzoly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud budeš mít pouze ty 4 GB interní paměti, tak hry sice budeš moci hrát, ale nebudeš si je moci nainstalovat a budou se ti pořád číst z DVD (takže je pak konzole o dost hlučnější při hraní a mechanika i dvd se více opotřebovává) Pokud by si měl nějakou verzi xboxu s větším hard diskem, nebo si nějaký dokoupil zvlášť, tak sice i po nainstalování hry to dvd pořád musí být v mechanice, aby si hru spustil, ale xbox tu hru nebude číst z mechaniky ale z hard disku.

Doporučuju hard disk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu