Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

HDD sata 2


hamsterkocz

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zapojíš, ale je tu několik ale :-D

SATA 2 je označení rozhrani, kterym se připojuje HDD k počítači. Jelikož Xbox nemá sata rozhraní ( má, ae jen pro originální disky a par WD disku ktere se jako origo tvari), tak potrebujes ramecek/prevodnik ze SATA na USB.

Dalsi vec je ta, ze disk musis mit naformatovany jako FAT32 a ne NFTS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

O to SATA2 vůbec nejde. Jde o to, že xbox používá jiný firmware disku, než je standardní, takže bez úpravy normální disk do xboxu jen tak nepřipojíš. Navíc se dají použít jen specifické disky značky WD, jiné značky použít nelze.

prikryl.michal: On myslí interní, který má normální SATA rozhraní. Přes USB se dá jakýkoliv disk, nebo fleshka použít normálně, akorát xbox si vezme jen 16GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jo, sorac, ja si nevsim, ze jsem v sekci, ktera neni o RGH :-D

Kdo má RGH , tak skutečnost je takováto - vyzkoušeno na 2 ks HDD na xbox slim 4 GB :

Použit nový HITACHI Travelstar SATA 250GB 5400RPM 2.5" . Přeformátoval jsem ho na FAT 32 , vložil do krabičky ( krabička ani není nutná ) a vsunul do xka . Na pokyn FORMÁTOVAT se xko zeptalo na seriové číslo konzole . Zadal jsem a potvrdil FORMÁTOVAT . Čekal jsem že naformátuje jen 16 GB na FATX , ale k mému velkému překvapení se HDD naformátoval na plnou kapacitu 232,88 GB na FATX .

Takže už není nutné použít jen HDD WD a upravovat je zvláštním programem . Nevím jestli to funguje jen na xboxu slim s RGH , ale je to výborná nová funkce - lze asi použít jakýkoli 2,5 " HDD SATA do notebooku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
U konzole s RGH je jedno jakej disk tam das. Pujdou vsechny, ale u Xboxu bez RGH tam nejde jednoduse dat jakejkoliv disk.

Možná je to blbá otázka, ale když v xobxu s RGH naformátuješ disk 500GB, který zformátuje na FATX a následně dáš do xboxu bez RGH, půjde nebo ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu