Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomoc


Kuncka.A

Otázka

Zdravím Vás.Skončila mi záruka a začínam se ohlížet po tom,jak nekupovat drahé hry.Našel jsem něco jako RGH.Nechci si doma pálit hry.

Stáhnul jsem si hru zumba fitness(po rozbalení jsem měl dva soubory)jeden ISO a druhý DVD.

Přes iso2good jsem to převedl a teď z toho mám 4D4A07DA (00007000)

HDD v xku nemám jen ten 4GB.

Tak se chci zeptat jestli potřebuji mít xbox nějak upravenej protože bych chtěl (ten soubor co mi vznikl)nahrát na flasku a z ní hrát pokud to teda jde.Koupil bych tuto http://www.alza.cz/sandisk-cruzer-pro-xbox-360-16gb-d179496.htm?kampan=zbozi.cz DĚKUJI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no abys spustil tyhle slozky tak podle me bys mel mit JTag nebo RGH.. pak je tady nejaky Wasabi ktery je pro me uplne na hov.., nevim jak je na tom funkcne a jeste neco, nazev si nevzpomenu ale je to nejak s pametovkou

a podle me ta fleška kterou by sis chtel koupit tak je ve formatu fatx.. a abys mohl z flesky hrat s RGH tak by ta fleska musela bejt ve formatu fat32

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu