Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prosím pomoc! status code 807b01f4


sisiliska

Recommended Posts

Ahoj, dnes jsem si zakoupil microsoft pointy (4200msp), mám UK účet a pointy byly taktéž na UK acc. Dal jsem na xboxu redeem code zadal ho tam, vyjela mi tabulka že ae jedná o 4200msp, dal jsem OK. Poté se mi objevila chyba, status code 807b01f4, dal jsem redeem ještě jednou, zase se objevila informačka že to je 4200 msp dal jsem continue, pak mi tam asi minutu přeskakovalo to nabíhací kolečko a objevilo se že byly přidány. Jenže nemám žádné MSP a pokoždé když vlezu do acc v settings tak mi to u memberchipu hodí zase hlášku status code 807b01f4, please try again later. Na svůj acc se nemužu přihlásit ani z webového prohlížeče na svém PC, naskočí hláška že jsem našel chybu v systému, pak se nemužu ani dostat na stránku xbox.com, prostě pro mě ta stránka jakože neexistuje, POMOCTE MI PROSÍM, za ty MSP jsem dal (pro mě) majlant a teď mi nejde ani ten acc :(:(:( :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu