Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 13-Obecná diskuse


mendlik18

Recommended Posts

  • Odpovědi 383
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
zde jsme udělal návod na soupisky!

potřebujeme:

program horizon - ke stažení zde http://www.xboxmb.com/horizon/

dále nějaký save z fify, třeba i osobní nastavení ve kterém jsou údaje vaší konzole

flešku naformátovanou na formát fatX

soupisky - ke stažení zde http://www.mediafire.com/?e4hocj61a9pmqgv

- v první řadě stáhneme program horizon a nainstalujeme

- dále si z fify stáhneme nějaký save, klasika v NXE - storage

- rozbalíme soupisky třeba na plochu abysme je pak mohli vložit do programu horizon

a ted:

-otevřeme program horizon, a jakmile vložíme do pc flešku s nějakým souborem z fify automaticky se načte v pravém sloupci programu

- proklikáme se až na samotný soubor a vpravo nahoře klikneme na ozubené kolečko viz fotka a otevře se dalši okno kde je hromada čisílek

- na ploše chytneme soubor squads levým a přesuneme do programu horizon aby se nam otevřel vedle toho

- ze svého souboru prepíšeme console ID, profile ID a device ID

- to je vše. klikneme na soupiskách na save - rehash and resign a nakopírujeme na flešku do pravého okna z bodu 1

- v NXE přesuneme soupisky na pevný disk a ve hře se automaticky načtou. odzkoušeno, fungují nejnovější soupisky z 25/02/13

fotopřílohy:

[ATTACH=CONFIG]20136[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20137[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20138[/ATTACH]

snad návod poslouží ;)

Nemá někdo pls ty soupisky?? nebo neupnul je jinám..?? Už jsou smazané

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvam se,pokud tu to jiz je,ale po spusteni dragon verze na konzoli s RGH mi hned pri preruseni hry v pratelaku hra spadne (fatal crash...). Je treba stahnout update? Kde stahnout a jak nainstalovat? Hru jsem stahnul v ISO, prevedl v ISO2GOD a zkopiroval do konzole. Diky za pomoc vsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvam se,pokud tu to jiz je,ale po spusteni dragon verze na konzoli s RGH mi hned pri preruseni hry v pratelaku hra spadne (fatal crash...). Je treba stahnout update? Kde stahnout a jak nainstalovat? Hru jsem stahnul v ISO, prevedl v ISO2GOD a zkopiroval do konzole. Diky za pomoc vsem.

ja mam taky verzi dragon, hral sem to jak pres iso2god tak i pres xbox image browser rozbaleny a slape to normalne. nemas starej dash nebo neco takovyho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netuším ale v kariéře mám podobný problém, přešel jsem do jiného týmu a v přestupním období v jeden den mě to taky spadne "fatal crash" a neobešel jsem to žádnou simulací ničim, zkoušel jsem xkrát , jinak mě hra valí mám jinak odehraných 5sezon bez problému v jinej hře. Nevím jestli to nepobralo ten přechod do jiného týmu, nikde jsem se o tom moc nedočetl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam taky verzi dragon, hral sem to jak pres iso2god tak i pres xbox image browser rozbaleny a slape to normalne. nemas starej dash nebo neco takovyho?

Tím to asi nebude, mám verzi DB 16202. Nepomohlo by stáhnout nějaký aktualizace? Kde a jak dostat do hry bez přistupu na XB Live?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Vyřešil už někdo problém se zamrzáním hry nebo padáním (Fatal Crash...)?

2) Mám verzi Dragon na RGH, převod přes ISO2GOD. Pomohlo by třeba stáhnout jiné ISO?

3) Proč se u linku na stažení uvádí Tip?

např.:

...

3528347 368640 $SystemUpdate/ximedicex.xex

3528527 512000 $SystemUpdate/Xna_TitleLauncher.xex

2116882 36 cze_cz.bh

3266324 383367176 cze_cz.big

2087828 26983689 data/ant.cbac

2087728 204776 data/common.cbac

0686460 6608540 data/launcher/defaultfont.ttf

...jjj

J

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám pár otázek k fifě:

1.když dám zápas 1 na 1 tak mezi náma je malej gráfek s odezvou,čí je to odezva netu?moje nebo soupeře?

2.když si vyberu soupeře,kde zjistím jakej má lvl ve fifě a nějáký info o něm?

3.nejde mi ve hře nastavit abych nad hráčama měl já svůj nick a soupeř taky,jde mi tam nastavit jen soupeřův a nebo skutečná jména hráču(ronaldo,Messi apod.)

4.a teď bych rád radu co mám na tom mulťáku nejvíc hrát a za co je nejlepší utrácet ty body za zápasy??

díky za Vaše rady grin.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Povedlo se už někomu v této hře dostat ke svému týmu v kariéře neomezenou (velkou) sumu peněz do budgetu?

Zkoušel jsem 3 způsoby popsané na YouTube a nepomohl ani jeden....

Děkuji za info/odpověď.

mam v pc save editor. chceš si jako prachy nacheatovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, děkuji předem za pomoc.

Ano, chci abych mohl např. s druholigovým týmem nebo s "podřadnějším" týmem vystoupat až do první ligy. Pak nakoupit nějaké TOP50 hráče do režimu kariéra. UT nehraju.

S hrou na live chodit nebudu, chci to jen pro sebe. Nemám s tím zkušenosti a to co přes YouTube radili, tak ty programy nejedou. Myslím, že jsem dělal vše správně.

Ten save editor co píšeš, tak je někde ke stažení nebo jak bych to zprovoznil k mojí radosti? :?

Save soubor mám přes flashku vykopírovaný v PC, ale editovat v něm budget se mi nepodařilo. Maximálně ho převést do nějakého "jiného formátu".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:cry:

Tohle jsem dělal přesně tak stejně. Mám WIN7 a také XP. I na 32bit a i na 64bit mi to ukazuje hned po spuštění toto:

(antivir jsem na chvíli vypnul a stejně je to takto...)

post-46207-14687164228773_thumb.jpg

696e0d27f4.f.jpg

Edit: Super, že mi u mého příspěvku někdo smazal tu chybovou hlášku, která se mi ukáže, při spuštění programu. Měli jste se mi pod to podepsat, jestli na to máte koule.

Jak dám vědět o té chybě, která se mi zobrazí, asi případným reakcím? Nijak???

Smazat to šlo vždycky až po vyřešení, ne?

Upraveno uživatelem Ipanema
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu hlašku postni znovu, ne? A nepiš prosím víc příspěvků po sobě.

Edit: Tak tohle moc neřekne. Spouštíš program v admin módu? Občas tohle udělá docela neplechu. Jinak zkus tuhle stránku, třeba tam něco bude: http://www.xbox360iso.com/fifa-13-career-t636242.html

Upraveno uživatelem Nanaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu