Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 13-Obecná diskuse


mendlik18

Recommended Posts

Tak teď jsem jí začal hrát, tak je jasný, že nemůžu po 30 zápasech zhodnotit celou hru, ale nějaký věci po chvíli zjistíš jak se chovaj a tak, tak jsem spíš psal souhrn těch odlišností od 12, který mě docela zarazili. Jasně, že hodnocení celý hry si nechám za dlouho, to spíš právě jsem se chtěl zeptat jestli měl někdo při přechodu z 12 stejný pocity jako já ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 383
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Nejhorší je ten přechod, ale člověk si na to zvykne a příjde na to kde jsou ty realistické pokroky ve hře. Morálka týmu je různá, to je samozřejmě v pořádku a má to tak být, stejně jako to je v reálu. Nehledej v tom arkádu, brrr ! Prostě hrej a uvidíš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeším meníš problém se zamrznutí hry. Hru mám origo a momentálně jsem dohrál sezonu v režimu Kariéra. Je přestupové období a já kupuju, respektivě chci koupit Falcaa. Už jsem v té fázi, že tým souhlasí s nabídkou a hráči předkládám hodnotu platu. Dám pokračovat, hra se simuluje o cca dva dny dopředu a zamrzne. Vypnu a zapnu Xko, kupuju znovu Falcaa a opět to a samé. Když ho nekoupím, tak hra mi nezamrzne. Je to schválně tak udělaný, že si nemůžu pořídit Falcaa? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zhistil, že seknutí není jen když koupím hráče Falcaa, ale jakéhokoliv hráče. Takže v režimu Kariéra dohraná první sezóna pokus o koupě hráče = seknutí Xka. Jak jste na tom vy?

já hraju už 3 sezonu a nic takového se mi neděje. Prodávám/nakupuju prostě všechno na co si vzpomenu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zhistil, že seknutí není jen když koupím hráče Falcaa, ale jakéhokoliv hráče. Takže v režimu Kariéra dohraná první sezóna pokus o koupě hráče = seknutí Xka. Jak jste na tom vy?

Já mám právě stejný problém. Jsem asi v půlce sezony a dva dny před vypršením přestupového termínu mi to napíše Fatal crash interrupted a hodí mě to do dashboardu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co mi dělá největší problém je furt ta obrana...ve 12 na Legendary jsem určitě neobdržel tolik gólů za sezonu jako teď za 20 zápasů. 4 fíky v mojí síti nejsou výjimkou :D ale celkově se mi zdá, že padá o hodně víc branek než ve 12 na obou stranách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, taky mi přišlo, že je to dělaný ala Barcelona, hlavně soupeř teda... to jsem se divil, že takovej Stoke hraje stylek tiki-taka:D, ale oproti 12 je pro mě zatím nadlidskej výkon udržet nulu. Teďka tam mám asi v nový sezoně asi 20 zápasů a z toho asi 3 nebo 4 nuly. Ale je pravda, že taky dávám víc gólů no... co mě štve je to pískání/nepískání rukou a že soupeři mnohdy stačí jeden či dvě přirhávky a lob za obranu a najednou je sám před brankářem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když začal Kariéru, tak jsem vlastně měl z 13 odehrané jen cca 3 zápasy. Takže prvních 10 zápasů jsem dostával celkem dost golu, než jsem dá se říct přišel jak na to. Druhou třetinu sezony jsem si více přihrával a nehnal se hned s dvouma hráčema do útoku. A když jsem byl dost trpělivý, tak se začalo hodně dařit. Na konci sezony 17 čistých kont, vítězství v lize mistrů, tým Chelsea a obtížnost legendární. Teď si dám nejspíš pauzu, než výjde ten slíbený update a nebo si zahraju s někým online.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vespolek, po jedné odehrané sezóně se mi začalo stávat, že sice můžu hrát, jen tak nějak nevidím míč. Po prvním zápase celkem sranda, když už to byl ale asi pátý, tak mne to začalo ♥♥♥♥. Vždy stejné, zápas bez míče, potom zase ok s míčem, potom zase bez míče. Nemáte někdo tušení, kde je chyba? Hra na hard disku, JTAG. První sezóna ani náznak potíží.Špatné ISO? grafika? Osud? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak pozoruji, tak chyby jsou jak u originální verze, tak u pálené, tz. že až výjde zmíněný update, tak si hru budeš muset pravděpodobně stáhnout znovu a vypálit s novým updatem. Jinak budeš mít zmíněné chyby pořád. Téměř každý pozoruje nějakou chybu, tak je jasné, že chyba je na straně EA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vespolek, po jedné odehrané sezóně se mi začalo stávat, že sice můžu hrát, jen tak nějak nevidím míč. Po prvním zápase celkem sranda, když už to byl ale asi pátý, tak mne to začalo ♥♥♥♥. Vždy stejné, zápas bez míče, potom zase ok s míčem, potom zase bez míče. Nemáte někdo tušení, kde je chyba? Hra na hard disku, JTAG. První sezóna ani náznak potíží.Špatné ISO? grafika? Osud? Dík.

zkus promaznout ulozeny pozice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak pozoruji, tak chyby jsou jak u originální verze, tak u pálené, tz. že až výjde zmíněný update, tak si hru budeš muset pravděpodobně stáhnout znovu a vypálit s novým updatem. Jinak budeš mít zmíněné chyby pořád. Téměř každý pozoruje nějakou chybu, tak je jasné, že chyba je na straně EA.

To je úplný nesmysl, nešiř tady bludy. Hru samozřejmě stáhnout znovu nemusíš. Až bude vydáno na live, stačí potvrdit update a to se aplikuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, chci se zeptat jaké máte nastavení ovládání, jestli to co už bylo přednastaveno nebo jste si to upravili jinak?

Vůbec si nemůžu zvyknout na ten ovladač (hlavně nevím jak ho správně držet), abych dosáhl i na tlačítka RB, LB, LT a RT + mám problémy s tím joystickem = s během, kdy to vůbec nezvládám :D tak jsem zkoušel nastavit abych běhal šipkama, ale taky to nebyl zrovna úspěch, máte někdo nějaké tipy? Nikdy předtím jsem na joysticku nehrál xbox mám nový, takže ještě jsem si na to vůbec nezvykl, ale chtěl bych jenom nějaké tipy :)

Zatím jsem za Chelsea dokázal vyhrát 1:0 z penalty, a jinak většinou dostávám 3:0.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu