Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 13-Obecná diskuse


mendlik18

Recommended Posts

Zdarec, chci se zeptat jaké máte nastavení ovládání, jestli to co už bylo přednastaveno nebo jste si to upravili jinak?

Vůbec si nemůžu zvyknout na ten ovladač (hlavně nevím jak ho správně držet), abych dosáhl i na tlačítka RB, LB, LT a RT + mám problémy s tím joystickem = s během, kdy to vůbec nezvládám :D tak jsem zkoušel nastavit abych běhal šipkama, ale taky to nebyl zrovna úspěch, máte někdo nějaké tipy? Nikdy předtím jsem na joysticku nehrál xbox mám nový, takže ještě jsem si na to vůbec nezvykl, ale chtěl bych jenom nějaké tipy :)

Zatím jsem za Chelsea dokázal vyhrát 1:0 z penalty, a jinak většinou dostávám 3:0.

Pokud to chápu správně, chceš poradit jak držet ovladač na xbox? :coolp: můj tip:

http://www.philoking.com/wp-content/uploads/2007/04/windowslivewritersonytunnelsyndromeps3controllertoosmall-8d24360hand-thumb.jpg

Popis k obrázku:

levou rukou je vhodné držet levou část ovladače a pravou část ovladače je vhodné (jak se zřejmě nabízí) držet pravou rukou. Podle celosvětových statistik je toto velmi oblíbený a běžný způsob držení ovladače.

PS: ano, tímto žádám o upomínku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 383
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Podle mě je nejlepší originální nastavení ovladače, teda aspoň nikdy jsem si u FIFI nic nepřenastavoval. A běhání pomocí analogu je asi zatím to nejlepší dostupné řešení. Takže nezoufej a uvidíš, že po pár hodinách tréningu se ti to do té ruky dostane a na šipky už nebudeš mít ani pomyšlení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak díky moc.

Přenastavím to zpět a budu trénovat a trénovat, jinak čelt jsem, že ten ovladač je opravdu super. Možná mám trochu větší ruce, tak to může být i tím no. Ale jsem teda zvědav za jak dlouho si zvyknu na ten běh, kdyby jste viděli můj slalom mezi vlaječkama, tak by jste se posmáli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vespolek, po jedné odehrané sezóně se mi začalo stávat, že sice můžu hrát, jen tak nějak nevidím míč. Po prvním zápase celkem sranda, když už to byl ale asi pátý, tak mne to začalo ♥♥♥♥. Vždy stejné, zápas bez míče, potom zase ok s míčem, potom zase bez míče. Nemáte někdo tušení, kde je chyba? Hra na hard disku, JTAG. První sezóna ani náznak potíží.Špatné ISO? grafika? Osud? Dík.

kterou soutěž hraješ? Měl jsem ten samý problém v druhé sezóně, když jsem přestoupil do AS Monaco. Hrál jsem 1. francouzskou ligu. Jak píšeš, jeden zápas s míčem, druhý bez a tak pořád dokola. Nepomohlo promázání sejvů, přeukládání z hdd na paměť. kartu a naopak, ani přeinstalování hry. Sezónu jsem dohrál stylem každý zápas bez kotouče = odejít ze zápasu a kontumace. Po sezóně přestoupil do jiné ligy a vše zase ok. Zatím jsem hrál v 3. anglické, 1. irské, 1. francouzské, 1. italské, 1. španělské a jediný problém byla ta Francie. Asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas mám pocit, že ať na tom hřišti budu dělat co chci, tak nemůžu vyhrát. Zápas proti předposlednímu týmu tabulky. Držení míče 63-37. Střely 14-4. Střely na bránu 8-4. Počet nastřelených tyčí 4-0. Výsledek 0-4. Bránění mám nastavený na zónový, ale stejně se moji hráči nesmyslně pokouší vystavit soupeře do ofsajdu, což má za následek pouze, že jde sám na brankáře. Už jsem si na 13 docela zvyknul, ikdyž mi připadá, že je o hodně krkolomější než 12, ale pak vždycky jednou za takovejch 10 zápasů přijde zápas, kde můžu dělat co chci a stejně dostanu naloženo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar borci mám xbox 360 RGH a když hraju fifu karieru su tak v pulce první sezony kdy je konec přestupového období dycky mě v tom stejným místě hodí fatal crash intercepted ...nevíte co stym?

Měl jsem úplně stejný problém.Dělalo mi to , kdy jsem nakoupil Cavaniho. Načti si nějaký dřívější save a zkus třeba koupit někoho jiného místo těch co si nakoupil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne takhle to nefunguje, hrajes na xku - hrajes proti lidem co hraji taky na xku. tzn. ruzne platformy se "neprolinaji" jak ty rikas.

Zdar parani, mozna hloupy dotaz.....když se fifa hraje online, prolinaji se jednotlive platformy? Tzn. kdyz Já hraju na xku, muzu si zahrát proti kámosovi ktery to hraje pres PC nebo PS3? Hra probiha pres servery EA, tak by to snad mohlo jit....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

měl bych dotaz ohledně aktualizací / patchů, apod. Mám orig. verzi, nainstalovan na USB disku. Před pár dny se mi stáhla aktualizace (4 MB), když jsem měl xbox připojen k internetu a zapnul jsem hru.

Zajímalo by mne, zda se takto stáhne vše potřebné nebo musím pro nějaké jiné updaty provést registraci na Originu a stahovat ještě něco manuálně. Neb mám např. stále Hulka v Portu, apod. (ale nevím, zda ještě ladili soupisky třeba). Jde mi ale hlavně o opravné balíky, abych něco neprošvihl.

Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus lidi stahl jsem si ffiu z console poweru s českym dabingem a dlouho jsem nic nepalil stači tu hru projet přes abgxko a pak napalit přes tu hacknutou vypalovačku? imgburnem? mam flash 3.0 myslim to by melo byt ok ne? :)Basic Stealth check passed!

Starting Verification

Looking for B69381E6F83B84BF.ini in the online verified database

There is no verified rip of this Xex/SS combination in the online database

Failed to find a verified ini file for this Xex/SS combination

Verification failed

Starting AutoFix

Looking for Xex_F83B84BF.ini in the online verified database

There is no verified rip of Xex CRC F83B84BF in the online database

Failed to find a verified ini file for this Xex

AutoFix Failed, Stealth is still unverified

a tohle mi to piše když to projedu je to problem? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych dotaz ohledně komentáře (ač asi nečekám, že by to šlo): Lze nějak do FIFA 13 na Xboxu (v české verzi - CZ, POL, RUS) dostat ENG komentář?

Nějak stáhnout a nahrát na USB/HDD? Údajně to v některých minulých ročnících šlo přímo stáhnout od EA jako DLC, žel se na to teď poslední dva roky vykašlali (což prostě nechápu, čekal bych, že mají služby jen rozvíjet a rozšiřovat...). Vím, že například do Pro Eva lze i na Xbox stáhnout sestavy, apod., ač ne tak kvalitně jako na PC. Ale nevím, jak je na tom komunita (a zda je to vůbec technicky možné) u FIFy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, anglickej komentar a cesky menu bych taky bral, pac ten ceskej je nic moc...navic nemaji 3. spolukomentatora kterej oznamuje prubezny vysledky zapasu, co se deje se zranenym hracem atd...neni tam ani komentar v menu, kterej taky oznamuje vysledky ostatnich zapasu atd...

Mam jinej dotaz - pada vam obcas hra? nestahoval jsem zadnej patch (mam rgh a nemam xbox pripichnutej k netu) a uz se mi 2x stalo ze hra zamrzla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cauvec lidi, púsal sem tu ze mam problem z vypalenim, vypaloval jsem si to driv sam a fifa mi sla ale spadla ukazala eror a ukazalo mi to autörized the disc.. tak me znamej vypalil fifu na ihasce a furt me to dela to sami, jemu to normalne slape v pohode, ale me vubec.. nevite v cem je problem? ostatni novy hrz mi jdou, ale fifa proste ne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu