Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

"zabanovana" konzola


kvetka22

Recommended Posts

potrebuejm poradit co dalej... mame xbox 360 uz cca 4 roky.. doteraz nebola pripojena na net, hry na nej hral manzel s kamosom, ktory ho zasoboval.. predpokladam, ze plno z tych hier bolo napalenych, neslo o original. Kupili sme teraz kinect, vsetko sme zapojili podla navodu, supli dnu cd s hrou, ktore malo automaticky instalovat aj aktualizaciu. Aktualizacia sa spustila ale vzdy zatial skoncila tesne pred koncom s chybovou hlaskou, ze mame kontaktovat centrum podpory xbox.. skusali sme ju napojit na net, konto na xbox live mame, skusali sme aktualizovat konzolu cez dvd aj usb, nic z toho neslo.. zobrazovala sa nam aj chybova hlaska, volala som do centra, no tam mi baba povedala, ze mame zablokovanu konzolu, pravdepodobne koli tym napalenym hram...

vie mi niekto poradit co s tym? ta baba s podpory mi, neoficialne. poradila vypnut konzolu, odpojit ju z kablov, znova napojit, ale nepripajat k netu, vymazat poslednu aktualizaciu kombinaciou tlacitok (to nam neslo, resp. konzola sa tvarila ze nic s nou nerobime :-) no a stale nam to nejde...

dik za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jste "babě z podpory" řekli, že jste pálili hry a pak jí nadiktovali i s/n konzole tak BAN už na 99% máte.

No, aktualizoval jsem přes flash i zabanované konzole a vždycky jelo v pohodě..

Jakej je tam aktuální dash a jakej flash?

nie, nic som jej nediktovala, len cislo chyby, ktore sa zobrazilo.. ona sa ma potom pytala, ci sme si ju niekde nedavali opravovat a aj na tie hry sa pytala a hned mi povedala ze je zablokovana..

hmmm, tazku otazku si mi dal :-) kde to najdem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu