Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jak zjistit verzi flashe


kelignor

Otázka

Recommended Posts

  • 0
Zjisti verzi dashboardu ;-) console setting -> kdyz najedes na zalozku system info uvidis na pravy strane dashboard a napis to sem cely ;-)

Asi jinej gang co

OD kdy se verze flashe zjišťuje podle dashboardu ?

asi jinej gang no ;)

kelignor - zkus vypálit nějakou XGD3 hru, pokud ti nepůjde budeš muset přeflashovat na LT 3.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud má DB 12625 tak flash bude mít asi LT+ nebo LT1.0, určitě LT 2.0 nebude mít, to bylo období kdy po DB 12625 byl DB, který z fleshované konzole dělal nefleshovanou konzoli a řešilo se to novým flashem LT 2.0, takže kdyby mu někdo dělal LT 2.0 neměl by tam DB 12625

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den,

před nějákým časem jsem si nechal dělat flash xboxu, bohužel jsem v té době o tom moc nevěděl a tak jsem se nezeptal na verzi flashe. Teď bych potřeboval vědět jakou verzi mám abych věděl jaké hry mě půjdou rozjet. Pokud to někdo poznáte z DB tak mám verzy 2.0.14719.0 zjistil jsem si že tento DB byl vydán 23.2.2012 (pokud sem to našel dobře?). Tak bych se chtěl zeptat jestli by mě někdo poradil nebo řekl jakou verzi flashe mám, popřípadě jaké wave na xboxu rozjedu.

Hry které jsem doteď rozjel: Sniper elite 2, Tekken 6, Dantes inferno

Hry které nejedou: Forza 4, Assassins creed Brotherhood, Ace Combat: Assault Horizon

Hry vypaluju dvd vypalovačce v notebooku. (takže flashnutou mechaniku nemám)

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano, LT 3.0 je základ, poté hru přetáhneš přes poslední verzi programu ABGX a vypálíš na vypalovačce Liteon Ihas 124 b s patřičně upraveným firmwarem (návody tu jsou,je to primitivní a zvládne to i lama). Udaná vypalovačka stojí třeba v alfacomp.cz 440,- kč.

Poté ti pojedou korektně všechny hry, vč. XGD3 titulů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To vůbec nemusíš zjišťovat . Máš starý DB u kterého se aktualizací flash smaže a stejně budeš muset i flash dávat znova . Jestli ale nehraješ na live , tak dokud máš ještě starý DB , který dovoluje instalaci RGH , tak si nech raději udělat RGH . Finančně ti to vyjde celkově dokonce levněji .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
chci se zeptat jesli nekdo nevi proc mi nejdou nove hry na xbox kazda z novejsich stahlych her mi nejde pise mi tu pokazdy stejnou chybu ze mam vycistit CD a znovu to zapnout ale i tak to nejde .. mohl by nekdo pomoct ?

Je to tady napsáno nesčetněkrát. Použij hledání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den mám k vám takovou prosbu .Před 14.dni sem si nechal flashnout x-box a dnes jsem si stáhnul jednu hru kterou jsem vypálil podle návodu jak v abgx360 tak i vImgBurn vše se vypálilo bez problému , ale když jsem dal DVD do xboxu tak mi to napsalo Update Required , mohl by mi někdo poradit co stím mám dělat. A nejsem připojen na wi-fi.Můj Dashboard:2.0.14699.0 a hra se menuje Tekken Tag Tournament 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu