Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

nastaveni kredit karty


kovator

Recommended Posts

ahoj chtel bych se zeptat jestli jde nastavit a jak automatickej update penez ktery mam na konte,jde mi oto abych kdyz si chci neco koupit abych nemusel tam zadavat ty castky 150,300 atd. ale mel tam ty penize co mam na konte,protoze nekdy chci neco koupit a nejde se trefit presne na tu castku musim zbytecne davat vic.diky za pomoc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

penize davas navic pouze v pripade,ze kupujes na psn pod 150 kc, to pak vzdy odejde 150 (pr. hra stoji 75,- ale vypis je na 150, rozdil,ale zustane ve wallet) Jinak u her nad 150, tobe vzdy odejde castka, za kterou hra stala (pr. 375 stoji hra, z uctu odejde 375, pokud mas ve walletu jeste 75, odecte se pouze 300,-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale zalozil sem si novy ucet a ve wallet nic neni chci si koupit two world 2 stoji 879 jak to nastavim jde jen 900 je mi jasny ze zbytek zustane v penezence ale ja ten zbytek tam nechci neni to muj main ucet jde mi to jestli jde nastavit to ze napr. mam na ucte 979 abych mel i ve wallet to same

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale zalozil sem si novy ucet a ve wallet nic neni chci si koupit two world 2 stoji 879 jak to nastavim jde jen 900 je mi jasny ze zbytek zustane v penezence ale ja ten zbytek tam nechci neni to muj main ucet jde mi to jestli jde nastavit to ze napr. mam na ucte 979 abych mel i ve wallet to same

je videt ze tomu nerozumis spravne,ale to neva. Wallet vyuzijes,kdyz nakupujes pres voucher a ty chces kupovat pres kartu. Tak zadas do billing svoji kartu a hru si koupis a to je vsechno. ve wallet nic mit nebudes. HLavne po uspesnem nakupu, pokud se jedna o sdileny ucet, pak sve udaje o karte smaz,protoze druha osoba by pak mohla klidne nakupovat dalsi hry;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu