Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

1.Mistrovství světa Cf ve Fifě 12(více info v topicu cti !!)


kuba741

Recommended Posts

Ahoj, omlouvám se trošku za off, ale nemužu si pomoct, nedá se hrát po síti jinak než přes Live? Třeba přes XLink Kai? Rád bych se zúčastnil, ale platit se mi moc nechce co se týče hraní on-line

- případně mě nasměrujte kde se dočtu více :-)

Pokuď máš online pass tak ti stačí když si na Aukru koupíš 48h. Gold který stojí 8,-Kč a nebo si počkej až bude levně 3 měsíční. Já jsem ho koupil za 199,-Kč to máš skoro zadarmo. 8)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, omlouvám se trošku za off, ale nemužu si pomoct, nedá se hrát po síti jinak než přes Live? Třeba přes XLink Kai? Rád bych se zúčastnil, ale platit se mi moc nechce co se týče hraní on-line

- případně mě nasměrujte kde se dočtu více :-)

já myslim že hrát FIFU na XBOXU po siti (online) podle mne nejde. Jedina moznost je hrat ofiko na xbox live s online passem a s gold uctem. jednou jsem o tom nekde cetl zahranicni diskusi a myslim ze se tam psalo ze to nejde - ale nechci kecat.

kdyz sem zacinal s 2010 tak sem si taky myslel ze nemam prachy, ale tech 150 kč za gold, a "nevim kolik" za online pass byla suprova investice :-) je to fakt narez hrat online - a navic fifa (hlavne posledni fifa12) je fakt pecka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vitacz: vse sezenes tady na foru nebo na aukru. Body MSP i gold ucet se prodava formou kuponu (kod, ktery na svem ucte zadas a aktivuje se ti polozka - bud gold live clenstvi, nebo MSP body)

Live gold clenstvi: http://aukro.cz/3-mesice-live-gold-i2518047430.html

MSP body: http://aukro.cz/xbox-live-800-points-uk-cz-doruceni-ihned-24-7-i2517822422.html

samozrejme najdes i levnejsi (ja gold clenstvi nakupuju na ebay za lepsi ceny, nebo microsoft ma casto akce, donedavna mel akci 3 mesice za 20 Kč - jestli se nepletu)

takze koupis gold ucet, na xboxlive.com nebo primo na xku ho aktivujes pomoci kodu, pak si obdobne aktivujes MSP body (uplne stejnym zpusobem jako live clenstvi) proste to je taky kod a bude se za nim skryva live clenstvi, nebo MSP body.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde to urcite hrat s flashem online, ale nemuzu rict, jake jsou novinky a vyhledy ohledne tech veci jako wave, xdg3, nove flashe, nove ochrany od microsoftu,

ale aktualni stav = ano jde hrat online s flashem 3.0 :-)

ale jak pises, urcite zkus vyzjistit vice infa

top40: rozumím, musím to tedy pozjišťovat, pokud by to šlo určitě bych čutnul

moc děkuji za informace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde to urcite hrat s flashem online, ale nemuzu rict, jake jsou novinky a vyhledy ohledne tech veci jako wave, xdg3, nove flashe, nove ochrany od microsoftu,

ale aktualni stav = ano jde hrat online s flashem 3.0 :-)

ale jak pises, urcite zkus vyzjistit vice infa

Můžu ti to jen potvrdit. :) Sám hraju už asi druhý týden s flashem LT 3.0 a zatím jsem neměl nejmenší problém 8)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu