Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nelze vypnout PS3


mantas

Recommended Posts

Mam novou slim 320 a nejde mi vypnout jinak nez vytazenim kabelu ze site.Po vypnuti bud tlacitkem nebo pres konzoli se vzdy do 5 sekund znovu zapne.Nevite co s tim?Taky ovladac musi byt pripojen pres kabel po odpojeni prestane po minute reagova(naskoci reconnect....) a to nemluvim o velkem zpozdeni,prodleve na tv.Starsi ps fungovalo na stejne tv bez chyby....dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vypinani PS uz v poho,problem s gamepadem taky :D Pretrvava zpozdeni pri hrach,napr pri zamereni nepritele v MW3 online prakticky nehratelne(zamirit sniper puskou skoro nejde nebo vystrilim zasobnik na 2m a souper me dobehne a zabije nozem :cry:,nocni mura)zkusil jsem off line Pro Evo a God of War 3 a zpozdeni taktez,avsak diky predvidani se to da,i tak na houby.Zajimavy,ze predchozi PS mi to na stejne tv,stejne hry,kabely,net pripojeni nedelalo.Zkusil jsem ruzna nastaveni ps i tv napr.z YouTube a furt stejny.....nevite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jiny hdd jsem nezkousel,reset dualshocku nepomohl....avsak...je normalni kdyz mi joypad po nakloneni kamkoliv od osy cca4-5 mm nereaguje a po vetsim nakloneni reaguje,ale velmi necitlive,to same tlacitka i kdyz tam je to na hranici?navic mi zase funguje pouze pres USB,po odpojeni a hrani bez dratu mam pocit zlepseni zpozdeni avsak za cca 2 min nereaguje a hlaci reconnect....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkusil jsem restore Ps3 system podle navodu romeno a stale stejne problemy az na to vypinani, to uz je ok.Zkusim jeste ten reinstal pres flashku a pak asi reklamace.(mimochodem ten restore jsem zkousel uz pred 14 dny v hlavnim menu a trvalo to asi 11 hodin!?ted asi 3 minuty :) )Zaverem laicky me napada ze problem bude v nove konzoli nebo dualu,tv jeden den funguje na stare konzoli a za tyden od nove konzole takova odezva??Dnes jsem jeste zkusil novy HDMI a USB kabel,vse prenastavil a bohuzel nic...Chtel jsem se jen vyhnout nejakemu zbytecnemu cestovani nebo kupovani nove bedny natoz dalsi PS3 :D zatim dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu