Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prosím o radu.


mata100

Recommended Posts

Můžete prosím poradit,na mém xboxu se rozsvítily červené diody RROD,zkoušel jsem upravit chlazení,pomohlo na 2 dny a znovu konec.

Mám tam mechaniku Hitachi s flash tuším LT+2.0. Zajímá mě, jestli když si koupím starší xbox bez flash a dám do něj mojí mechaniku Hitachi,jestli bude

vše fungovat a v novém xboxu vše pojede jako předtím. Moc díky za radu,moc se v tom nevyznám jen děti řvou,že jim to nefunguje.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak prohodit mechaniky to nebude fungovat, bude potřeba nějakej profík

lepší bude asi koupit už rovnou flashnutou konzoli

když mě se objevil RROD tak sem měnil pastu a xbox bežel cca půl roku, pak znova cca 4 měsíce a potom jsem ho vyhodil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych asi v tomto případě doporučil investovat rovnou do staršího flashnutého slimka příp. jaspera nebo rovnou konzoli s RGH (pokud nehrajete na live, investice se jednoznačně vyplatí). Opravovat starou konzoli, kór pokud se jedna o xenon nebo zephyr nemá absolutbě smysl a výměna mechanik je také složitější, než flash na nově koupeně konzoli (doporučuji spíše bazar, jelikož nové konzole jsou už pouze slim a ty nejde ani flashnout ani nejde pořádně RGH), navíc LT+ 2.0 již stejně brzy nebude stačit a musel bys brzy přeflashovávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pěkně děkuji,ještě se zeptám která s těch starších je nejlepší a nepřehřívá se a jak jí poznám,abych zase po 14 dnech nesvítil červeně.Rád bych alespoň využil 120GB hdd a pam.kartu,když už zbytek půjde do kopru. Trafo je také ke každému jiné? viděl jsem prodávat i xbox úplně bez ničeho. Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pěkně děkuji,ještě se zeptám která s těch starších je nejlepší a nepřehřívá se a jak jí poznám,abych zase po 14 dnech nesvítil červeně.Rád bych alespoň využil 120GB hdd a pam.kartu,když už zbytek půjde do kopru. Trafo je také ke každému jiné? viděl jsem prodávat i xbox úplně bez ničeho. Díky za odpověď.

Sežen si Slima s RGH je to nejlepší volba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš už HDD ze staršího fata, bude nejlepší si koupit starší arcade, revizi JASPER. U ní už RROD nehrozí jako u jediné té bílé, u nových slim samozřejmě také ne. Jaspera bezpečně rozeznáš podle nápájecího konektoru (více zde podčást revize) a také hlavně podle údaji na štítku zezadu na konzoli ohledně proudu 12 V a 12,1 A (starší a poruchové revize mají 14,2 A a 16,5 A). Také musí být vyroben na konci roku 2008 nebo později.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu