Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jablíčkář začátečník - JAILBREAK


codek

Otázka

Zdravím, jsem novorozený jablíčkář, včera jsem si pořídil iPhone 4 32GB a měl bych pár otázek.

Mám v iPhonu iOS 5.0.1 a chci si do něj dát Jailbreak, mám si dát jailbreak na tuto verzi nebo aktualizovat na 5.1.1 a dát JB tam ? Jaký je v tom rozdíl ?

Zjistil jsem že je více možností JB, našel jsem redsn0w, snowbreeze, a coronu nevím co je co, mohl by mi to někdo trochu vysvětlit ?

K čemu je vůbec JB ?...můžu si pak do mobilu dávat zdarma hry a apps ?

Omezuje mě JB v něčem ? Např. že je s ním nebezpečné chodit do iTunes nebo tak neco ?

Hledal jsem tady na CF ale všechno je buď z 2010 tudíž to už asi není aktuální, nebo je to rozepsané pro zkušené a v tom se nevyznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Tady mas vse potrebne , mrkni sem :-)

http://forum.iphone.cz/index.php

Hlavne bacha jestli je iphone kupovany ze zahranici , neupdatuj na 5.1.1 , updatne se ti i baseband a iphone bude zablokovany . Pokud je kupovany v CR tak v pohode . Muzes updatovat na 5.1.1 a nasledne jailbreak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak už jsem si vše zjistil, aktualizoval jsem na 5.1.1 (B206), nainstaloval jsem redsn0w a na to installous, už stahuju a pařím :)

Jen mě zarazilo to, že u návodu jak instalovat jailbreak se měla instalačka v jednom kroku zastavit, a v tom jsem měl uvést zařízení do DFU módu, ale mě se to nezastavilo a valilo to dál až po Complete, a Cydie už na ploše, takže se mi to nainstalovalo bez nutnosti do DFU módu, je na tom něco špatného ? Mám radši udělat obnovení a jailbreaknout s DFU nebo to můžu nechat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu