Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XLink Kai Evolution online pařba.


Tonylee

Recommended Posts

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Aktaulní online hráči

TonyleeCZ

ssendyCZ

jartoo1984

Ph1

sooe

Bozacz

Nejlepší je si pořídit Skype (Mikrofon + sluchátka kecáme při hraní online a nebo alespon Mikrofon otázka cca 200kč)

Hry které hráváme " Gow 1 / Gow 2 / Grid / F1 2012 / COD MOW 3 / Forza Motorsport 2 / PGR4 / Left 4 Dead 2 / Portal 2 / Sniper Ghost Warrior / Ghost Warrior Future Soldier "

čim více lidí tim lépe daj se pak pořádat turnaje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Zdravim, chci se zeptat kdyz nemam na xku rgh a chtel bych se pridat tak musim mit v pc 2x sitovou kartu nebo to de rouvnou pres router??? mam Comtrend VR-3026e diky za odpoved popripade navod by bodnul

Nemusíš mít rgh stačí flesh jinak postup je stejnej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky bych zahrál, ale ten Xlink Kai Engine mi pořád padá, verzi mám 7.4.24, musel jsem to spustit v režimu kompatibility s Win XP SP3 , jinak jsem to vůbec nerozjel, mám Win 7 64bit, nějaký rady jak na to ?

Rada je zde : http://console-forum.net/tema/148765-xbslink-nova-moznost-hrani-her-online :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde nějak nastavit ten Xlink zatím když nemám sítový kabel z routru do Xka?Děkuji.

Ted používáme XBSlink už jsem tu uváděl i odkaz a je to zde na foru hned pod Topickem s xlinkem...

Bohužel nejde musíš mít hlavní kabel do routru a z routru jeden kabel do PC a druhej kabel z routru do Xbox360..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuokal jsem na to, ale to bych pak musel mit porad pusteny MAC nebo nejake PC. Xlink mi bezi primo na linuxu routeru, takze tam mi tohle odpada. Podle toho co pisou to planuji prepsat do c a pak by to mohlo jit.

Ty teda nehrajes pres Xlink Kai?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu