Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s PSP (Kdo poradí dostane NEW PHILIPS sluchátka)


Dejv

Otázka

Koupil jsem PSP s FW 3.40 OE-A, ale občas když ho chci zapnout tak se rozvítí jen kontrolka POWER a display zůstane zhasnutý a nic se neděje.Musim PSP jedině vypnou (podržet tlačítko POWER tak minimálně 6 sekund) ,znovu zapnout a už je to OK. Nebo vyndat a zandat baterku.

Ptal jsem se jednoho uživatele na forku a ten prý měl ten samý problém jako já a vyřešil to prý přechodem na novější FW 3.52 m33.

Tak jsem udělal UPGRADE na 3.52 M33-4 , ale nic se nezměnilo. Tak nevim čim to může být. Jestli je vypínač špatnej nebo něco jinýho ......

Má nebo měl ještě někdo stejný problém?

Ten kdo mi pomůže můj problém vyřešit. Třeba řekne jo to je vypínačem,poslal by mi ho ..... (Ať už se jedná o problém softwaru nebo hardweru) DARUJU tyto SLUCHÁTKA PHILIPS

70545.jpg

Info:

http://av.itek.cz/sluchatka-do-usi-spunty/70545-PHILIPS-SHE7850-SLUCHATKA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

tak jeste mne napadlo.. dela ti to i kdyz psp uspis v menu? normalne klasicky v XMB ? Muze to byt spatnou hrou/programem.. nebo ti to dela vsude u vsech veci? At hned nezmatkujem.. je proste mozne ze je to spatne iso/hb a PSP se proste nemuze probudit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak jeste mne napadlo.. dela ti to i kdyz psp uspis v menu? normalne klasicky v XMB ? Muze to byt spatnou hrou/programem.. nebo ti to dela vsude u vsech veci? At hned nezmatkujem.. je proste mozne ze je to spatne iso/hb a PSP se proste nemuze probudit..

toto jsem mu uz psal , tim to prej neni ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak jeste mne napadlo.. dela ti to i kdyz psp uspis v menu? normalne klasicky v XMB ? Muze to byt spatnou hrou/programem.. nebo ti to dela vsude u vsech veci? At hned nezmatkujem.. je proste mozne ze je to spatne iso/hb a PSP se proste nemuze probudit..

Uspavam ho jedině v MENU. XMB? Dělá mi to právě i bez karty (A ISA mám na ní). Jedině jestli to nedělá nákej pluign , ale ani netušim jestli tam nákej mám atd. Když jsem tam měl FW 3.40OE-A , pak jsem tam dal 3.52 M33-4. U toho updatu byl i pluign tak jsem ho tam dal pochopitelně taky. Ale tim novim to neni když mi to dělalo i před tim. Ale jestli tam neni ještě náký jiný , to netušim .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Opravdu už niko nemáte jiný nápad čim by to mohlo bejt please?

Anonymous_ psal jsi :

pokud to nepomuze, zkus keycleaner.. MaxSafe apod.. pokud klice OK, flash1 zformatovana a stale nic, zkusil bych jeste pandoru ktera formatuje celou flash0, pokud ani to ne, bude to nejaka HW chyba PSP.. vypinacem to fakt neni..

Ale vůbec nevim co je to ten keycleaner , MaxSafe apod. Kde to vzít a jak to použít? A jak zjistim jestli sou klíče OK? Rád bych to zkusil protože už jsem vyzkoušel všechno možný a zatim bezvýsledku.(Jinak PSP mám fakt chvilku a s pandorou sem se ještě nikdy nesetkal. Takže pro mě jako začátečníka se mi do toho ani nechce pouštět ...... Abych PSP nepokazil ještě víc.:cry: )

Poradíš mi teda please? THX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hej a neni to tim ze kdyz zapinas psp tak ti ten vypinac zustane zaseklej nahore ?? ?tim padem se ti to zapne ale ikhned vypne ... to by to vysvetlovalo .. me to taky tak nekdy dela , mam ten vypinac nejakakej divnej a nejezdi tam uplne volne tak se to nekdy sekne nahore ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hej a neni to tim ze kdyz zapinas psp tak ti ten vypinac zustane zaseklej nahore ?? ?tim padem se ti to zapne ale ikhned vypne ... to by to vysvetlovalo .. me to taky tak nekdy dela , mam ten vypinac nejakakej divnej a nejezdi tam uplne volne tak se to nekdy sekne nahore ...

Ne to ne. vypínač jako takovej funguje po fyzický stránce perfektně !!! (Nevim teda jak po elektrický.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
rikam odkud si ja ti to zpravim pokud si z okoly praha.. ale musel bys za mnou prijet a jinak je to prace na 30-1hod..

radsi se nauc pravopis ty radce :) 30minut - 1hodina ? to by ti ale trvalo :D ja (a spoustu jinych lidi - tekken, tommzs..) bych to dal do 30ti sekund s prehledem ;)

.. ale kdyby jsi alespon malinko cetl misto spamovani a neustalyho opruzovani o tom ze mu to udelas, zjistil by jsi, ze je z jiznich cech...

.. a jak by jsi mu teda pomohl ty chytrej ? pandora? to si muze udelat sam.. :roll:

tak a ted k veci.. keycleanerem si PSP nepodelas, neboj, hlavne si udelej v tom programku - az ho spustis, zalohu klicu - dump .. a pak uz se rid dle toho co vidis na obrazovce, napise ti to, co mas za desku, a pak jestli s tim souhlasis, tak jen odklepnes to co ti to napsalo a pak das check keys nebo jak to tam je, proste kontrola.. napise ti to zda mas nejakej vadnej.. ale myslim si, ze tim to nebude.. ale zkusit to muzes.. imho by mohla pomoci jeste pandora - navod na vytvoreni najdes zde na foru a pokud ani ta nepomuze, nepomuze nic a bude to nejaka vada na desce.. (jestli mas zaruku, hod to na zaruku... zkus to.. )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
keycleanerem si PSP nepodelas, neboj, hlavne si udelej v tom programku - az ho spustis, zalohu klicu - dump .. a pak uz se rid dle toho co vidis na obrazovce, napise ti to, co mas za desku, a pak jestli s tim souhlasis, tak jen odklepnes to co ti to napsalo a pak das check keys nebo jak to tam je, proste kontrola.. napise ti to zda mas nejakej vadnej.. ale myslim si, ze tim to nebude.. ale zkusit to muzes.. imho by mohla pomoci jeste pandora - navod na vytvoreni najdes zde na foru a pokud ani ta nepomuze, nepomuze nic a bude to nejaka vada na desce.. (jestli mas zaruku, hod to na zaruku... zkus to.. )

Stháhnul jsem si ten KeyCleaner co jsem na něj hodil odkaz tekken90.

Když rozbalim ten rar tak je tam celkem dost souborů a vůbec netušim kam to nakopírovat.

mbscck.jpg

Mohl by jsi mi teda prosim napsat kam všechny ty soubory nakopírovat? (Na kartu?) A jak se vůbec provádí spouštění toho programu? Spustim to potom jako hru? A kde to najdu , mezi hrama?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Stháhnul jsem si ten KeyCleaner co jsem na něj hodil odkaz tekken90.

Když rozbalim ten rar tak je tam celkem dost souborů a vůbec netušim kam to nakopírovat.

mbscck.jpg

Mohl by jsi mi teda prosim napsat kam všechny ty soubory nakopírovat? (Na kartu?) A jak se vůbec provádí spouštění toho programu? Spustim to potom jako hru? A kde to najdu , mezi hrama?

presne tak.. jamile to otevres v raru, tak tam mas slozku KeyCleaner a to co jsi sem hodil je az kdyz tu slozku otevres, neotvirej ji a primo tu slozku (rozbalenou) KeyCleaner ho do /PSP/GAME150 na kartu, uvidis to mezi hrama ano.. spust to.. mel by ses orientovat dle EN textu.. je to jednoduche.. rekne ti co mas za desku, ty si to zkontrolujes dle obrazku co ti to ukaze, kdyz mas u mechaniky napsane IC1003, tak mas TA082, kdyz ne, tak ten druhej typ.. pak jen das check keys, nebo jak to tam je :) projede to ty klice a hotovo.. pak rekni zda jsi mel nekde chybu nebo ne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
rikam odkud si ja ti to zpravim pokud si z okoly praha.. ale musel bys za mnou prijet a jinak je to prace na 30-1hod..

presne tak takove keci nesnasim vubec nevis o co de tak se do toho vubec n***r proste pandora ti jednie pomuze *lol* *rofl* fakt mega lol takovy lidi by meli dostat ban za spam i kdyz vis co to vubec je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem vyzkoušel ten KeyCleaner.

1. Jsem si udělal tu zálohu (dump)

2. Jsem se kouknul na tu mechaniku a bylo tam napsanoC1003, tak jsem zvolil TA082 (Jak jsi mi poradil)

3. Jsem dal check keys a napsalo to:

Your PSP appears to not have a Chilly Willy patched key 0x0005

O=Leave as is , X=Fix Key

Tak jsem dal Fix Key a uvidim. :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak ani ten KeyCleaner nepomohl. (4x jsem to zapnul a vypnul bezproblému a na 5. pokus zase ten samý problém)

Už jsem vyzkoušel:

Přechod z FW 3.40 OE-A na 3.52 M33-4 (Nepomohlo)

Format flash1 and reset settings (NEPOMOHLO)

KeyCleaner (NEPOMOHLO) Sice našel nákou chybu , kterou sem opravil ale tim to nybylo.

Už jsem opravdu bezradný.:cry: Jediný co jsem ještě nevyzkoušel je ta PANDORA. Ale pro mě jako začátečníka ja to opravdu problém,když ani pomalu nevim o co se jedná. (Kde jí sehnat? Tady na forku?) Potřeboval bych prostě pomoc od nákého zkušeného uživatele. (Jen je problém že já jsem z jižních čech - Tábor)

Jestli byste měli pro mě ještě nákou dobrou radu tak piště. Jinak se zárukou je to trošku problém (ASI). Je sice rok starý ale problém je že je koupený v NĚMECKU. A druhý problém je že FW je samozdřejmě taky přehraný.

EDIT: Jinak tento týden mám odpolední. Takže tu odplednde nebudu. (Jedině ráno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu