Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Arma II -> Mod DayZ


eRik

Recommended Posts

post-14930-14687161050299_thumb.jpg

Ahoj chlapci,

nevím, jak vy, ale já jsem se totálně zbláznil do DayZ, je to pro mě naprosto dokonalá hra, proto bych nás, hráče DayZ, chtěl nějak sjednotit, co se tohoto fora týče. Samozřejmě za účelem spolupráce, pomoci, rad etc. Sám jsem si zakoupil hru s několika málo spříznenými dušemi ze Steamu před pár dny a epocha pro mě teprve začíná.

Co vy? Kde jste? Kdo jste? Je tu vůbec někdo, kdo mimo Cool.Majkla a trustyho hraje DayZ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 80
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ono... je to hodně krutý :D. Když jsem to hrál, tak jsem byl nadšenej z toho, že jsem se za hodinu skoro nehnul, vystrašenej ze zombii, nadšenej z kilometrovýho plazení a nasranej z toho jak jsem zabil týpka a vystrašenej z lidí... tolik pocitů jsem v jiný hře NIKDY nezažil za blbou hodinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cíl? just survive... shánět gear je taková jen třešnička, myslím, že tě dost zabaví to přežití :D. města jsou jen na rabování a zabíjení lidí sniperama :D ale nějak se dá postavit stan, dá se udělat ostnatej drát kolem etc :) něco málo jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po 3 dnech naživu skonal... když už jsem měl kompas, loveckej nůž, mapu, snipu, náboje... tak mě zabil barák... plazil jsem se uvnitř budovy a najednou mezi futrama mi to zlomilo nohu... samozřejmě jsem neměl nic, žádnej morfin... tak jsem ho šel hledat... na cestě po hledání mě napadlo jen jedno, zabij, abys přežil, vykažil jsem do týpka 3 zásobníky přímo do hrudi... zabil jsem ho, ale následně padl do bezvědomí, chlapec měl cca stejný věci co já... ale žádnej morfin a když jsem mu prošustrovával bágl, přiběhl 3. týpek a nehorázně mi dal hlavu, takže end... pak z nasrání jsem is dal battlefielda 3 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty hele, karta je prázdná .. a tak nějak , sem se rozhodl si počkat a sledovat vývoj :D jak eště oznámili že to bude samostatně, počtem lidí přibejvaj cheateři... bych za armu utrácel jen skrz to a přece jen .. furt je to alpha zabugovaná x)

ale uvidíme třeba eště změním názor x)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu