Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Arma II -> Mod DayZ


eRik

Recommended Posts

  • Odpovědi 80
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Alpha to je, cheateři jsou jenom na nezabzpečenejch serverech (pro piráty) a je pravda že Bohemia Interactive oznámilo DayZ jako stand-alone game, ale zároveň oznámilo, že lidi který si koupily Armu II tak budou moct dál vesele hrát, protože to bude to samý - budou vycházet patche na obojí (stejný).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde nějaký ten malý progres... ghilie suit, kraviny, colt, spoustu zdraví a jídla, pití, snipa CZ 550, alice pack, 10 dní na živu a kvér M16A2 s granátometem. A dneska jsme našli motorku, tady jsou nějaký fotky ze včera a dneska.

post-14930-14687161190752_thumb.jpg

T

ři první screeny jsou ze včera, další z dneška. Líbí se mi ten 3., jak tam vůbec nejsem vidět a kámošovi jen ruka a hlava :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

erik : za tejden 22 ;)

a pšt :D taky sem to četl a musím se nějak uchlácholit když to nemůžu mít :D no ne? :D uvidím jak teď vyjdu s placením ;) ...

trošku škoda, že těch potravin je tam tolik, nebo aspoň ztoho co sem tak početl x) .. bylo by to víc HC, kdyby jídla bylo omezený množství ... blíží se nějakej větší patch? .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D jak ukecává :D .. ale ne v situaci kdy máš platit pokutu 10k a na vejkend jedeš ztoho co zbyde na akademii do tábora :D ale jako joo ono se to pořeší asi potom víkendu .. dostanu prachy za zakázky co sem udělal, takže budou nějaký mergle navíc x) ... ale hospodskýma počtama si na mě nepřijdeš :P to sem si to přepočítal na 6 jointů :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celej svět je hnus hnisavej, otom co je hnus se hádat asi nebudem, každej to vidí jinak :) člověk hold musí mít něco čím si uleví a zpestří ten život, někdo si tím navíc eště krapet škodí :P

a však jo, vidím že máš feláka , to já jen tak .. k paření toho teď je stejně dost... :)

btw, to paříš na max? protože narozdíl od dost videíí a screenu, sou ty tvoje kvalitní..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nemyslim ze to bude az tak extreme rozdilny :) v teto velikosti tech screenu ... ztech vypsanych formatu si myslim tomu da naprdel hlavne jpg a to pokud neni nastavena vysoka komprimace tak max trochu mazne x) ale hadat se stebou nechci to jako ne, prece jen to pred sebou nemam :D ale z praxe vim ze ty rozdily jen tak okem takle na monitoru az tolik neuvidis, to takova komprimace na facebooku, to je jina kava :D

superOT: ale nemuzu si pomoc :D http://www.chandra.si.edu/photo/2012/ps1/ ... cerna dira natahla hvezdu a rozmazla ju na mastnej flek .. neskutecnej zaber

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne fakt, je to rozmazany lehce, ta trava vypada jako kostičky, protože to jsou obrázky v rozlišení 1920x1080 vypadá to lehce jinak, okem je to poznat, rozdíl oproti monitoru je fakt vidět i okem. každopádně máš pravdu, vypadá to líp než všude jinde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak v noci na dnešek sme hráli s eRikem DayZ a blbly nějak servery. Najdřív sme se nalogovaly na jeden , tam sme zjistili, že sme se spawnuli úplně jinde než sme skončili tak sme běželi do Chernogorsku (protože to bylo na půl cesty) a když sme se tam konečně dostali tak nás server oba vyhodil. Když sme se logovali na jinej, zase sme se spawnuli úplně jinde a po chvíly nás vyhodil i tenhle. Třetí už naštěstí nepadal ale bylo tam zase víc hráčů. eRik byl na úplně druhý straně mapy, tak se zkusil připojit na jinej server, kde se spawnul zase jinde, naštěstí blíž a pak už sme se sešli v Kamence. Z Kamenky sme potom běželi no letiště do Baloty. Já řikal eRikovi že to neni moc dobrej nápad, když je tolik lidí na serveru, ale tak šli sme. Když sme se dostali na letiště, tak sme vůbec nikoho neviděli. Šli sme na ATC věž a když sme byli úplně nahoře, tak sme slyšeli kroky :D. Byla to strašně napjatá chvíle :D. Cápek nám začal psát a mluvit na nás v in-game, že se můžem spojit. Nejdřív sme já nevěděl, a eRik mu nevěřil. Já sem vždycky chtěl právě takhle začít kooperovat s někym cizim tak sem mu po asi 15-ti minutách, co sme tam "vyjednávali" řekl že teda může jít za náma nahoru, ale že když si něco zkusí takže zemře. Frajer šel nahoru a eRik, po něm vypálil slavu :D :D Vůl :D A frajer hned začal křičet "Not cool guys, not cool !" Pak to bylo zase takový vypjatý tak sem řekl, že mu věřim a že jdu za nim. Sešel sem dolů, chvíly na sebe koukáme, a on pak do mě vypálil dávku, takže sem omdlel a ležel tam. Hajzl jeden to byl ! :D eRik ho pak zabil, ale zabil tim i mě, a já se čerstvě spawnul znova u Kamenky. Naštěstí eRIk měl tu trpělivost a řekl že počká tam u mejch věcí. Tak sem se vydal znova směr Balota. No ale Jdu ani ne minutu a najednou vrtulník ! Prolítaval kolem a všimnul si mě. V tu chvíly po mě začal pálit těma kulometama co tam jsou a já si řikal, že tohle už snad ani neni možný :D Zaběhnul sem do njvětší bodovy v Kamence a jelikož sem věděl, že hne kousek u druhýho východu je les, tak sem neváhal a běžel sem do lesa. Tam po mě pořád stříleli ale naštěstí mě ani jednou netrefili ! :D No ale jak sem před nima utíkal, tak sem ztratil směr a celkem dost sem sešel z cesty :D Chudák eRik tam na mě pořád čekal :D. Pak sem už běžel přímo Balota. Cestou mě ještě napadl zombie a já pokaždý když sem se odlogoval, tak sem omdlel. To bylo strašný :D Pak se mi už konečně podařilo dostat do Baloty (eRik si mě spletl ještě s jednim cápek - myslel že on jsem já, ale pak naštěstí rychle prozřel a zabil ho :D :D. Pak když už sem byl ve věži tak všechno bylo OK - napil sem se, najed, eRik mi dal Booldpack já se vybavil od toho ♥♥♥♥♥ního Garryho co mě zabil :D.

Tak tohle byl asi největší a asi i nejhorší zážitek z DayZ :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol: pekně vylíčeno, zapomněl jsi říct, že JSI TU 15 MINUTOVOU CESTU běžel 3/4 hodiny, nejvíc jsem sral, když se ztratil hej :D. prej: tvle já jsem úplně zabloudil :D :D :D. ale v poho, to k tý hře prostě patří :). taky dobrodružství :). Jo, Garry ti dal Revolver a Alice Pack, což je od něj taky pěkný :D.

Jako sorry kámo... ale ten týpek byl bandita... měl palestinu kolem palice a zabil před náma týpka... navíc jsem mu neviděl na bágl, kterej jak vidno měl (vzal sis alice), ale nebyl u něj vidět... a říkal jsem si, to jo týpek s revolverem bez báglu, já ghilie suit, m16a2 s granátometem... bandita, ten mě tak nechá tvle. fakt ne :D. tak jsem ho zkusil trefit přes schody, když tam ještě čekal :D. no a pak v přestřelce jsem viděl majklovo tělo... ale říkal jse msi, že ho nesmím trefit, a jak má m16a2 jen dávky tak asi pár kulek zabloudilo a nandalo mu, týpkovi jsem dal v druhý dávce po 3 hlavu.

prostě servery s 15 lidma + jsou jasný lákadlo na letiště... jenže pak to tam tak dopadá... odnesl jsem si odtamtud za 1,5 hodiny 3 killy... 2 bandity a 1 Vuitona, kterej měl bejt údajnej Majkl :D. Za celou dobu skoro 100 hodin, co mám nahráno jsem zabil celkem 5 lidí, tak si udělejte představu :). Ještě jsem si odnesl bolehlav z much, který tam kroužili 3/4 hodiny nad 3 tělama :D Garry, Majkl a Vuiton... já efekty na max, abych slyšel každej krok :D vtipný, fakt že jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Achjo, proč ty ostatní lidi jsou takový svině zas♥♥♥♥?! Fakt co mě nejvíc dokáže vytočit je nějakej zkur♥♥♥♥♥ debílek kterej mě zabije pro nic za nic... lámal bych ruce takovejm zm♥♥čkům!!!

Upraveno uživatelem VOndy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si děláš kozy hej! Už mě ty herní mechanismy začínaj pěkně sr♥♥!!! Čekám u kámošova těla a chci si vzít z jeho věcí colu... omylem se ukliknu a dám "schovat tělo" a co se nestane?! Všechny věci v píči!!!! Mě z toho mrdne asi už!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu