Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Arma II -> Mod DayZ


eRik

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 80
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

http://cloud-2.steampowered.com/ugc/884098211755279993/BF37F24359544DDF5663AD3842F7F51A43FDE928/

aneb jízda autem s červeným motorem po "úžasně zpracovaném mostě" :dozey: loot z letiště (motor, nádrž, kola) kvůli kterému jsem si udělal cca hodinový výlet v prdeli vinou bugu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
http://cloud-2.steampowered.com/ugc/884098211755279993/BF37F24359544DDF5663AD3842F7F51A43FDE928/

aneb jízda autem s červeným motorem po "úžasně zpracovaném mostě" :dozey: loot z letiště (motor, nádrž, kola) kvůli kterému jsem si udělal cca hodinový výlet v prdeli vinou bugu...

Ty trolle :D já 6 hodin sám skládal UAZ a další den ráno server nešel a už nikdy nešel :D njn. první auto :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v DayZ bych si tohle nikdy netroufnul :D navíc na první pokus se mi to (přirozeně) nepodařilo... a v BF3 nejdou dělat barrel rolly :D jinak to video jak se rozsekali v antonovu tak to pilot čuměl na mapu? Protože to šlo ještě vybrat... stačilo naklonit čumák k zemi a nabrat rychlost cca 95 Km/h a pak to zvednout... jestli byli v 200 metrech to to šlo úplně v pohodě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Najdi si nejakej na kterym neni moc lidi a urcite nejakej u kteryho je takovej mracek(tzn ze server je private) takze mimo jine tam nebudou hackeri.

Plus kazdej private server ma nejaky +(auta vrtulniky budovy zbrane atd).

Jo a jedna rada...never nikomu...lidem se radsi vyhybej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz ted nevim jak presne dayz commander vypada...ale urcite to bude u toho serveru napsany jestli je to private nebo ne.Bohuzel ted nefungujou stranky takze si nemuzes ani na foru najit nejakej dobrej.I tak je to spis o nahode.

Hele ja uz Dayz nehraju.Hral jsem to celkem dost minulej rok ted uz vubec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele vubec nevim co tam uz je a neni a jak se to zmenilo.Ale na obvaz staci kliknout v menu pravym a ukaze se ti co s nim jde delat.Jinak dneska uz je Dayz spis o modech nez o tom co to bylo takze je hodne modu na ten mod.Nektery jsou celkem dobry a kdyz cloveka omrzi porad umirat tak si najdes vzdycky neco jinyho(nehlede na celkem dost map)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc resime hovna?Dneska uz je Dayz uplne neco jinyho nez to bylo pred rokem.Predtim jsi se pripojil na jakykoliv server a mel jsi vsechny veci atd....dneska uz ma kazdej svuj privatni na kterym je XX veci jinak a kazdej ma svou postavu.

Zalezi co chce hrat jestli jen Dayz jako bylo kdysi...a nebo to co se z nej ted stalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu