Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problem s FSD Game path Help vyřešeno LOCK


Recommended Posts

Zdravím mám velkej problem používám hry z USB HDD mám Xbox360 Slim 4G pamet mam jeste volnou 2.8GB poslední dobou nevím co se stalo ale zacalo mi FSD hazet Crash a musel jsem vecne davat FSD Reboot..

Tak jsem dal Clear data / Default Setting / Reset Skin Setting a myslel jsem že se vše nastaví jako při čístě upraveném RGH jenže ouha když jsem chtěl přidat opět hry do FSD tak nikde nemám dole pod přidáním Automaticky/Xbox360 / Xbla atd ..

viz. tento obrázek..

11272113.jpg

Nevím co ted dělat jsem už z toho zoufalej :(

Za každou radu předem díky...

Vyřešeno pls LOCK

Díky za pomoc toro/ssendy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

no zatim ,protoze jeste nemam hhd tak hraju hry pres flashku,do tedka jsem tam mela v game ulozene vsechny obrazky her co jsem hrala.ted se to z niceho nic smazalo a hry se nezobrazuji.musim po kazdem zapnuti xboxu k flashce zadat cestu..vubec nevim co se stalo,do ted jsem to delat nemusela a mela to nastavene na porad.tak nevim.premejslela jsem na preinstal fsd ale nevim jak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu