Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jak ziskat na profil už ziskane achievementy z jinyho profilu


Tawnos

Otázka

Mam takovej dotaz, na xboxu mam celkem 2 profily, ten svuj a druhej je ten co je tam už od začatku "Player1" no a jde o to že sem kdysi davno pučil svuj xbox na vikend kamošovi a ten vul samozřejmě nehral když byl přihlašenej na mym profilu jak sem mu řikal ale celou dobu hral pod profilem pravě toho Playera, no a za tu dobu tam udělal v par hrach ruzny achievementy ktery ja už pak nemoch udělat na tom svym profilu, jako přiklad dam třeba Skate 2, udělal mi tam několik ajchu ale když byl přihlašenej pod playerem, napadlo mě samozřejmě že bych zrestaroval karieru a hral to odznova ale nikde sem to tam nenašel takže sem usoudil že to asi ani nejde..tak nevite někdo jak bych moch ty ajchy dostat i na tom svym profilu? jde o to že mi tam chybi už jenom par bodu k dokončeni cely hry a mezi nima sou takovy achievementy jako třeba slizt z prkna -.- jenom proto že on ten achievement už odemk a ja ho už nemoch na mym profilu dostat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jasně máš svuj učet a Player učet čily 2učty on hrál na Player učtu tam získal i achievementy a ty se ptáš jestli je získáš i na svém profilu jistě proč by to nešlo jen začni hru od začátku na svim učtu achievementy jsou vázány na učty 2učty 2druhy achievementu já mám na xku 3profily jelikož mám sourozence a každej máme svoje achievementy poprvé jsem to špatně přečetl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no dobře jenže třeba u Skate 2, sem tam hledal jak sem moch ale nikde sem tam nenašel něco jako začit novou karieru nebo tak něco..fakt to tam nikde neni a on mi tam udělal takovy ty zakladni primitivni ajchy jako třeba slizt z prkna, posunout nakej objekt a tak a ja když se pak přihlasil na svuj profil tak když sem slez z prkna, nebo posunul nakej objekt a tak tak už mi tam ty ajchy prostě nenaskočili..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu