Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Připojení k PSN - zase to zatracené wifi...


kocurstvo

Otázka

Zdarec, od posledního updatu, který byl michochodem k prdu, se s Vitou nemůžu připojit ke Storu. Synchronizace trofejí přes wifi jde, mám plný signál, ale cokoliv se týká PSN, tak nejde. Pěkně mě to štve, konzole je na trhu skoro rok a taková krpa.... Nemáte s tím někdo zkušenosti? (podotýkám, že stupidity typu: jste blízko routeru?, máte zaplou wifi?, je DNS na auto? apod. známé z ofiko Sony fór samozřejmě znám i bez nich). Prostě nejde PSN. Pokud jste měli podobnou zkušenost, prosím dejte vědět.

Důležitá poznámka: Když se připojím přes mobilní hotspot z androidu, tak to valí, ale mám 3g, takže šit.

Je možné, že je to routerem, na nějakém fóru psal borec, že koupil nový router a má klid. Já chci ale sofistikovanější, řešení, než vypláznout 600 a pak se uvidí... Vše ostatní se mi k routeru připojí, tak proč ne ♥♥♥♥♥ní Vita????

Díky všem, kteří mají snahu pomoct

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

OK. Takže jsem na to přišel sám...

Tady je tutoš pro všechny...

http://community.eu.playstation.com/t5/PS-Vita-General-Discussion/Fixing-the-Error-c2-12828-1-issue-on-your-Vita/td-p/15328217

Osobně jsem na svém routeru nastavil port forwarding takto: TCP/UDP (both) na 3000-3000, UDP 6999-6999. Vše pro pevnou IP jen pro VITU... např 192.168.1.15

Pak jsem nastavil připojení ve Vitě podle toho návodu výše přičemž IP Adress byla teda ta 192.168.1.15, maska stejná a gatewa a DNS je asresa routeru (v tomto případě 192.168.1.1.)

Vše valí, jak má...

Snad jsem pomohl nejen sobě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu