Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

vypaleni her


gazz1468627680

Otázka

ja vim asi budete nadavat ale mam prvni den xbox a nevim si rady pri vypalovani.. zde na foru ani na internetu jsem nenasel vysvetleni problemu, ktery se mi deje.

mam na xboxu dashboard 13599 a usuzuji ze je to flast lt 2.0 ... snazim se vypalt hru SSX prez ImgBurn a vse jsem delal podle navodu ktery jsem tu nekde videl.

Problem je ten ze kdyz hru vypalim a dam do xboxu tak se mi hra nespusti, ukaze se jen logo xboxu a dole tlacitka jako na prehravani videa, ale vypaloval sem hru a nic dal se uz nedeje.. Jen logo xboxu a jinak nic.. prosim poradte co jsem udelal spatne a kdyztak mi napiste navod ktery vazne funguje.... Kvuli jedne hry sem zrusil 4 dvd+r DL ... neni to zrovna levna zalezitost, takze bych si uz chtel konecne zahrat misto hazeni dvdcek do kose... diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Opakuje se to tu stále dokola.

Pokud ses již rozhodl přehrávat zálohované hry, měl bys dodržet následující:

  • aktuální verze CFW
  • aktuální Dashboard (2.0.15574.0)
  • ISO projet v abgx360
  • hry ve formátu XGD3 vypalovat na mechanice (Lite-On iHAS124B) s aplikovaným iXtreme Burner MAX firmware

Všechny uvedené informace se vztahují k datu příspěvku. V budoucnu se situace může změnit - především novými verzemi Dashboard.

Pokud ti výše uvedené podmínky přijdou jako velké investice, nikdo ti samozřejmě nebrání kupovat originální hry.

Ohledně tvých narážek na mrtvé fórum - nikdo není povinen ti zde odpovídat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ok za to mrtve forum se omlouvam ale mam otazku.. co je to CFW a prez ten backup creator jsem to neprojizdel, jelikoz to z kama jsem to stahnul, tak tam bylo napsane lt 2

a jak aktualizuju dashboard

edit: dashboard aktualizovan na vyse zminenou verzi. ani sem si nevsiml ze ssx je xgd3 jelikoz to na warez foru napsane nebylo.. pouze ze je potreba lt2...

Ale na netu sem jeste nasel jak se da xgd3 predelat na xgd2 ale je to anglicky a nerozumim tomu... Nevite teda jak na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mam lt2.0 a na foru co jsem dal odkaz vyse tak tam je psano lt2.0

tak nevim co jsem pri vypaleni delal spatne... nekde v navodech je totiz napsane ze v img burnu zaskrtnou verify... jinde ze zase nezasktavat. Nekde se pise projet v abgx360 a nekde ze se to prave nesmi, nekde pisou ze se vypaluje iso a nekde ze dvd soubor.. (vim ze s ema vypalovat dvd soubor)

tak nevim ktery navod je k cemu, kdyz mi to neslo podle zadneho navodu tak nevim kde je chyba

edit: pokud je hra vazne xgd2 tak by nemel byt problem s vypalenim na jine mechanice nez na ihas. Proste stahnu hru, zapnu imgburn vyberu dvd soubor a dam palit rychlosti 2,4x ... takto jsem to udelal a podle navodu co zde nachazim by to melo fungovat tak nevim proc nefunguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jestli je to xgd3 tak si stáhni Xbox Backup Creator i s topology for lt2.0 program otevři klikni na image tools, zaškrtni inject, klikni na AP25 sector-->otevře se ti okno a tam si najdeš iso soubor té hry, kterou chceš upravit-->otevře se ti další okno a tam vybereš topology data pro lt2.0, aby jsi měl jistotu, že to proběhlo v pořádku tak by se ti mělo objevit toto

Injecting Sector Xbox Format Version = Xbox360 XGD3

AP25 Sector file injected at LBA sector 16608

Pak normálně v img burn vybereš .dvd a dáš truncate. Hotovo. Jestli se pletu, tak mně někdo prosím opravte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

super diky moc a jak vypalovat ty xgd2 hry? ssx je xgd 2 a vypaloval sem to podle vsemoznych navodu na netu a nejde to spustit..

edit: kdyz sem vypaloval v tom imgburn tak mi ta tabulka s truncate nevyskocila.. nemuze to byt tim?

edit 2: projizdim iso v abgx na lvl 3 a nasledne na lvl 2 tak jsem to videl na netu. bude pak vse v poradku?

abych odpovedel na prizpevek od rendise

1, lt 2.0

2, aktualni dashboard mam

3, projizdim v abgx jak jsem napsal o par radku vyse

4, hra je podle vseho xgd2 takze by mela jit vypalit na norm mechanice.

myslim ze predtim jsem to v abgx neprojizdel ale nejsem si moc jisty

abgx hlasi vse zelene... nic cervene ani zlute

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To znamená, že aktuální CFW pro tuto mechaniku je LT+ v3.0.

Doporučuji tedy flashnout na LT+ v3.0, čímž se vyhneš problémům s nekompatibilitou.

Pro korektní vypálení XGD3 her je potřeba mechanika s aplikovaným iXtreme Burner MAX firmware (Lite-On iHAS124B), jak jsem již psal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

super diky.. tak budu muset nekomu rict at mi pali hry... ale jeste bych se chtel zeptat, mozna ze v tom xboxu je flash lt3.0 ale byvaly majitel mi to nebyl schopny rict, protoze on ho taky od nekoho mel a sam hral jen originalky.. ale podle nej tam flash na 100% je jelikoz byvaly majitel mu ukazoval ze hraje palene hry...

chtel bych to nejak otestovat, existuje nejaka hra na lt3.0 co je xgd2?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu