Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 13


hamsterkocz

Recommended Posts

Ahoj tak mám dobrou zprávu pro všechny fifaře Fifa 13 vyjde aji na PSP

post-63196-14687161117007_thumb.jpg

Pět revolučních inovací zásadním způsobem vylepšuje umělou inteligenci hráčů, driblink, vedení míče a kontaktní hru. Vytváří tak podmínky pro realistické osobní souboje napříč celým hřištěm a zachycuje drama a nevyzpytatelnost reálného fotbalu.

Zcela nová umělá inteligence hráčů je dosud nejvyspělejší, jaká kdy byla vyvinuta. Umožňuje hráčům analyzovat okolní prostor, důrazněji a chytřeji pronikat za obranu soupeře a promýšlet dopředu dva způsoby řešení každé situace. Díky dosud nejkomplexnějšímu a nejintuitivnějšímu systému driblinku nyní záleží na každém dotyku s míčem. Systém kompletního driblinku, inspirovaný uměním nejlepšího fotbalisty světa, Lionela Messiho,umožňuje hráčům používat proti soupeřům precizní vedení míče v kombinaci s možností pohybu v rozsahu 360°, takže je pro ně jednodušší vytvářet zajímavější a nebezpečnější situace 1 na 1. Systém zpracování míče ve FIFA 13 mění způsob, jakým hráč přijímá přihrávky, eliminuje téměř perfektní schopnost každého fotbalisty obdržet pas, čímž se pro obránce otvírají další možnosti na jeho ukořistění.Druhá generace enginu pro simulaci fyzické interakce hráčů (Player Impact Engine) nyní kromě duelů o míče řídí i souboje fotbalistů bez míče. Ti se drží a postrkují, využívají své výšky a síly nebo nutí protivníka ke špatnému přijetí přihrávky či zbrklému rozhodnutí. Nástroj taktických volných kopů ve FIFA 13 umožňuje vymýšlet a realizovat nebezpečné a nepředvídatelné volné kopy. K míči nyní můžete postavit až tři útočící hráče a využívat falešné rozběhy či naznačené přihrávky k oklamání soupeře.

FIFA 13 přináší dosud nejrozsáhlejší a nejpropracovanější sadu revolučních nástrojů a funkcí v dějinách série.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

PES 12 se dalo no oproti te fifě...ale nasralo mě jak sem viděl trailer na PES12 že bude i na psp dělo a hovo...nic nového jen soupisky ...fifa uplně hnus:blejt: takl sem zvědavý no ale pochybuju...ale tak hlavně že to vyjde...ale asi budu kutit 2k13 NBA......i když NBA live by byli víc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PES 12 se dalo no oproti te fifě...ale nasralo mě jak sem viděl trailer na PES12 že bude i na psp dělo a hovo...nic nového jen soupisky ...fifa uplně hnus:blejt: takl sem zvědavý no ale pochybuju...ale tak hlavně že to vyjde...ale asi budu kutit 2k13 NBA......i když NBA live by byli víc..

No ja jsem taky zvědavej na tu FIFU, doufam že zlepší animace jinak se to fakt nedá hrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsme taky hral....měl jsem 12 tu jsem vubec nehral protože byl PES 12..ted hraju tu 13ku no da se no...ale jen ´´da se´´ o proti PESku... ty pohyby se dají o proti pesku tam sou takove trhané..ale jinak nic moc...v PESku je dělo to nastavení že si můžeš pohrát s pozicema...všelijaký nastavení co se týče hráču jestli budou více ofensivní nebo defensivní...jejich pozice no prostě v tomhle je to nadupané..takže čekám na PES 13...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsme taky hral....měl jsem 12 tu jsem vubec nehral protože byl PES 12..ted hraju tu 13ku no da se no...ale jen ´´da se´´ o proti PESku... ty pohyby se dají o proti pesku tam sou takove trhané..ale jinak nic moc...v PESku je dělo to nastavení že si můžeš pohrát s pozicema...všelijaký nastavení co se týče hráču jestli budou více ofensivní nebo defensivní...jejich pozice no prostě v tomhle je to nadupané..takže čekám na PES 13...

Cože ono bude pes 13 ?? tyjo tak to je husty jestli jim to vyjde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu