Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ZTE vs. Sony Ericsson


Reiden

Otázka

zdravím,mám tu otázku pro ty co se pohybují v oblasti mobilních telefonů. Jsem na váškách,vybírám totiž nový telefon a rozhoduji se mezi ZTE Skate a Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro. celkově lepší hodnocení nacházím u ZTEčka (i když pořád nevím proč),jenže nevím jestli se mu dá věřit...přece jenom je to číňan :-). Takže bych potřeboval aby mi někdo doporučil jak dál,případně se podělil o vlastní zkušenosti :-). ještě bych dodal,že moje priority jsou aby měl telefon kvalitní fotoaparát,ze kterého se dá pohodlně přečíst text,aby měl co nejkvalitnější reproduktory,byl svižný (nechci po půl roce používaní čekat 30 sekund než se mi otevře hudební knihovna) a samozřejmě také celková kvalita. předem všem děkuji za odpovědi ;-)

PS.: neptejte se proč zrovna tyhle dva i když jsou v téhle cenové kategorii asi i lepší,jiný výběr prostě nemám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu