Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

5.1 repro soustava genius


ctverec23

Recommended Posts

zdarec vsem, mam novou sestavu od geniusu - sw-hf5.1 4500

zapojenou pres 3 jacky do zadniho panelu v pc.

chvili mi trvalo to uvest do provozu, musel jsem si pohrat v pc ve spravci zkuku realtek.

jenze, kdyz pustim hudbu z youtube, hrajou vsechny bedny, ale kdyz pustim mp3 z winampu, nebo kdyz pustim film z kmplayeru hrajou mi jen predni bedny..

zadni bedny, stred a subwoofer ne.. vubec netusim, co mam delat..

kdyz jsem to zapojoval, vzdycky vyskocila ikona a ja uvedl, co jsem zapojil.. nejprve predni, pak stred/subwoofer a nakonec zadni..

jak ale rikam, pri pusteni pisne z winampu mi hrajou jen predni bedny..

ps: pri hrani her jede zvuk taky normalne ze vsech beden..

ted jsem navic zjistil, ze kdyz jsem pustil jinou skladbu z youtube, najednou hrajou jen ty predni a zbytek vubec.. tak samo od sebe... v realteku klikam na jednotlive bedynky abych zjistil jestli hrajou a hrajou.. ale jinak vubec..

vi nekdo co s tim?

zakl. deska je gigabyte ga-p67-ds3-b3

integrovana zvukova karta je Realtek ALC889

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proc teda kamarad, ktery ma starsi model, nema zaden problem? a nestahuje filmy s AC3 zvukem a mp3 mu jedou taky normalne..

a proc mi na youtube jede skladba normalne, zapnu jinou a najednou hrajou jen 2 bedny a dam z5 tu skladbu, co hrala normalne a najednou hraje taky jen ze 2 beden?

problem bude asi jinde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

a proc mi na youtube jede skladba normalne, zapnu jinou a najednou hrajou jen 2 bedny a dam z5 tu skladbu, co hrala normalne a najednou hraje taky jen ze 2 beden?

---------------------------

Gaining Truth of Life From TVs --- How I Met Your Mother Season 7 DVD, Just Enjoy Yourself for Fun!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu