Jump to content

Návod jak nahrát Update hry na XBOX přes USB Flash Disk.

TheDaveee

Recommended Posts

Jak nahrát Update hry přes USB Flash Disk?

Co budeme potřebovat?-Flešku(USB Flash Disk) nejlépe 2gb a víc.

-Stažený Update hry.

-Nainstalovaný program v PC Horizon.

Tak a jdeme na postup...

1) Flash Disk nakonfigurujeme v XBOXU. Viz. http://support.microsoft.com/kb/981974/cs

2) Po nakonfigurování strčíme flešku opět do PC.

3) Ze stránky http://www.xbuc.net/ si stáhneme Update který pro danou hru chceme.

4) Zapneme program Horizon.Program by už si měl Flash disk automaticky načíst...

5) Rozklikneme si složku Title Updates.Na tu samou složku klikneme pravým tlačítkem na myši,zvolíme Inject File a najdeme si v PC stažený Update.

6) Chvilinku počkáme a Update se nam zachvíli v této složce objeví.

7) Po té strčíme flešku opět do Xboxu,a z flešky překopírujeme Update na HDD.

! ! ! Po zapnutí hry si sama najde Update ! ! !

• 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ahoj,

tuto metodu používám od doby, co mi xboxem prošel silent update. Většina her mi potom jde hned spustit, ale některý hry se spustí až třeba na šestý pokus. Do ty doby to píše chyby jako Unsupported Disc a Unrecognized Disc... až pak se to nakonec chytne a hra naběhne. Bohužel třeba Madden NFl 13 touto metodou nemůžu vůbec rozjet. Nevíte někdo co s tím?

Dík

Ahoj,

tuto metodu používám od doby, co mi xboxem prošel silent update. Většina her mi potom jde hned spustit, ale některý hry se spustí až třeba na šestý pokus. Do ty doby to píše chyby jako Unsupported Disc a Unrecognized Disc... až pak se to nakonec chytne a hra naběhne. Bohužel třeba Madden NFl 13 touto metodou nemůžu vůbec rozjet. Nevíte někdo co s tím?

Dík

Unrecognized Disc toto mi pise nhl 13 call of duty modern war fare 3... nevim co to je.... sileny a pritom je nhl 13 xgd2 .. a nejede mi to :-((( kdo vi coo stim at poradi :-)))) diiiik

• 2 weeks later...
Ve chvíli ,kdy dám Flash disk do Xboxu , najdu si hru a navolím Copy -> HDD ukáže se mi tabulka s nápisem "This item can't be moved or copied." zkoušel jsem to u 3 updatu... Co s tím?

už jsem dlouho neupdatoval ale myslím že jsem měl stejný problém a místo copy jsem dal move tuším, zkus to.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...