Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nechce se připojit na live


Tawnos

Otázka

zdravim mam takovej dotaz, xbox mam někdy od zaři/řijna minulyho roku a z ledna do unora sem využil ten 1 zkušebni měsic na live, jinak sem si nikdy jindy už live neplatil a nikdy přes live nehral, od ty doby co sem si ale dal ten zkušebni měsic sem se až do ted doma připojoval přes wifinu na live a dnes rano to na mě najednou vyhrklo že se to prostě nechce na live přihlasit...celou dobu hraju na flashnutem xboxu takže i po dobu co sem hral ten měsic hry na live tak sem hral vypaleny hry a bez problemu...nevi někdo proč se mi to ted najednou nechce přihlasit? wifina mi funguje normalka v pohodě... když se chci přihlasit napiše mi to jenom takovy ty klasicky kecy "a problem occured while signing in, try again,if the problem persists visit xbox.com/support"....parkrat se mi to třeba stalo že se mi to nepřihlasilo při zkoušce připojeni ale stačilo mi odhlasit všechny profilu, pak se přihlasit na ten muj a normalně to zas jelo, ale ted ani tohle nezabira...jelikož si live stejně nekupuju tak mi to muže bejt na jednu stranu jedno ale jde mi o to že když hrajete na live zapisuje vam to aspon ve ktery dny jste dali jaky achievementy a tak a to mě na tom sere..nevi někdo co s tim ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu