Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sleeping.Dogs.XBOX360-SWAG REGION FREE !


sharemans

Recommended Posts

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak co na hru říkáte? já si ji nemůžu vynachválit. takové městské akce mě baví.. libová grafika, plynulost a nejlepší je ten systém soubojů, ten je skoro stejný jak v Batman. :)

Sice jsem to ještě nehrál , čekám až na nějaké recenze (embargo na recenze končí 14.8.012) ale dle shlédnutých videi mi to hodně připomíná serii Yakuza ... Defakto asi jen tím stejným prostředím a kulisami ale prostě si nemohu pomoct ale Yakuza multiplatform jako vyšítá :D Na hru se ale těším , dle informací spolupracovaly s tvurci Just Cause a koukám že se ta hra hodně od nich přiučila :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevím jestli se od nich přiučila. každopádně pokud máš save z just cause 2 tak máš možnost vzít si v savehouse oblek s tím hákem.. odzkoušeno a paráda :D jen je teda pro mě nejvetší nezvyk že auta tam jezdí na opačné straně :D do příchodu gta V mě to určitě zabaví :) i auta se ovládají dobře :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hru sem si stahnul asi 8 partu a pri rozbaleni nemam ISO ale ruzny soubory ze hry...neni to nahodou RGH verze? Nevim co s tim diky ;-)

Odesláno z mého GT-S5570 pomocí Tapatalk 2

Jo to je jtag/rgh verze ale už je i normální tak stahni tu..

Funguje někomu normálně ta swag verze? Mě to při spuštění napíše "the game couldnt start. try downloading the game again"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si to stáhl a chtěl vypálit. U 85% mi to hodí hlášku: Filed to read from file: swag-sd.iso

Reason: Žádost nebylo možné provést z důvodu chyby zařízení I/O.

Zkoušel jsem to 2x, 70,- korun v...

Nějaká rada?

Jinak postupoval jsem podle:

http://console-forum.net/tema/137761-jak-zkonvertovat-lt-3-0-iso-na-lt-2-0-iso

http://console-forum.net/tema/131171-navod-jak-vypalit-xgd3-hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, no já jsem to teď zase chvíli přestal sledovat, protože nevyšla žádná co by mě bavila. Až teď tohle, když zítra seženu DVD, tak to zkusím stáhnout a vypálit na jiném PC a uvidíme jestli to půjde, jestli ne, tak budu akorát nasranej, protože bych zkazil 3 DVD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny nové hry jsem pálil na staré palírně a všechny šlapaly. Sobě pálím na LT-3 bráchovi pro LT-2, takže mohu potvrdit funkčnost. Je potřeba dash. v2.0.14719.0. Hry pro LT-3 je nutné po rozbalení projet programem abgx. Hry pro LT-2 se naopak nesmí tímto programem projíždět pouze upravit topology a pálit. Vypaluji zásadně v programu ImgBurn. Některé nové hry vyžadují pro spouštění z HDD tzv. MP3 trick, Někde se na tomto foru o tom píše -hledat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

angel mas ihas mechaniku nebo palis na normalni nejake jine ? ja totiz ihas mechaniku nemam a jakej ma bracha xbox zalezi prej aji na mechanike v xku prej ... me totiz nejdou ani hry co sem vypaloval predtim ktery sli drive sem uz menil topology data vse behala ale ted jak sem updatoval na dash 155740 tak uz xgd3 nemuzu zadnou rozjet nevim cim to muze bejt

ps: mozna je to tip dashboardem protoze mam novejsi a driv me ty xgd3 hry taky sli nejdou az ted po updatu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny nové hry jsem pálil na staré palírně a všechny šlapaly. Sobě pálím na LT-3 bráchovi pro LT-2, takže mohu potvrdit funkčnost. Je potřeba dash. v2.0.14719.0.

To mám.

Hry pro LT-3 je nutné po rozbalení projet programem abgx.

Takže, když si stáhnu Sleepings dogs, tak to mám projet přes abgx? Jak ho mám nastavit?

Vypaluji zásadně v programu ImgBurn.

Já také

Některé nové hry vyžadují pro spouštění z HDD tzv. MP3 trick, Někde se na tomto foru o tom píše -hledat

No, hledání tady moc nefunguje, nebo já se v něm teda alespoň nevyznám, vyhazuje to zbytečně moc výsledků.

Může někdo potvrdit, že rozjel sleepings dogs na LT.2.0 s dashboardem v2.0.14719.0. bez instalace na HDD?

Pokud ano, může napsat i postu i při vypalování, krok za krokem, nechci vyhodit další peníze za DVD, 2 dvd v koši stačí si myslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, hledání tady moc nefunguje, nebo já se v něm teda alespoň nevyznám, vyhazuje to zbytečně moc výsledků.

Může někdo potvrdit, že rozjel sleepings dogs na LT.2.0 s dashboardem v2.0.14719.0. bez instalace na HDD?

Pokud ano, může napsat i postu i při vypalování, krok za krokem, nechci vyhodit další peníze za DVD, 2 dvd v koši stačí si myslím.

Já mohu potvrdit funkčnost s LT+2.0 s dashem 2.0.14719, hry na HDD neinstaluji, když to chci hrát z HDD použiji audio trick.

Hru klasicky zkonvertuji přes Xbox backup creator, dám přepsat topology data, zkontroluji to přes ABGX, pokud mi napíše First 12 second topology are blank nebo něco podobnýho. (červeně) tak mám jistotu, že to je pro LT2.0 a pak už stačí jen přes IMGBurn vypálit rychlostí 2,4x na Verbatimko a funguje všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu