Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Mohu hrát na Xbox Live ?


Propi

Otázka

Zdravím, na xboxu používám Jtag, ale flash mám i na mechanice, protože mi jdou pálené hry. Xbox mám krátkou dobu takže jsem začátečník a potřeboval bych od někoho poradit, jestli mohu hrát na Livu bez toho, abych se bál, že dostanu BAN. Chápu, že se samotným Jtagem na Xbox Live určitě myslet nemohu, ale mě jdou hry pálené, takže pokud budu postupovat přesně podle tohoto návodu: http://console-forum.net/tema/130059-gt-jak-se-uspesne-chranit-proti-banu-na-live-lt

mělo by to být vše v pořádku a na Xbox Live bych si mohl zahrát, nebo se pletu?

Předem Všem moc děkuji za pomoc a za respektování toho, že opravdu o Xboxu toho moc nevím a rád si nechám poradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Když spustíš Xbox bez HDD, tak se načte Dashboard, že? Ten sice vypadá stejně jako oficiální, ale i ten je upravený, o FSD jsem vůbec nemluvil.

Možnost hrát na Live s JTAGem prostě nemáš. Maximálně zbavit se JTAGu jako takového, nebo si koupit další konzoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu