Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wii vs PS3


Hayamen

Recommended Posts

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No nevim, PS3 ma asi vic kvalitnich titulu. Na Wii jsou nejlepsi hry od Nintenda, ostatni propadavaji (par vyjimek existuje). Me jde o to, ze na dalsi ,,normalni" konzoli uz nemam cas, takze bych radsi neco vic Casual - vice spolecenskeho :)

PS jsem měl už všechny, tak jsem se rozhodl pro radikální změnu, krom poruchového X boxu padla moje volba na Wiičko.Hlavně z důvodu netradičního ovládání8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Tak jsem prodal PS 3 a jdu do Wii, dnes jsem Wiičko objednal.Tak doufám že si nenamlátím hubu :cheesygrin:

Měl jste někdo podobný přechod??(z PS3 na WII)

Já jsem zažil podobný přechod ... z XBOX360 na Wii. Pořídil jsem si třistašedesátku víceméně náhodou, protože někdo to prodával docela levně - potřeboval nutně prachy. Různě jsem nakupoval za levnějc hry třeba na Aukru a tak, hru jsem pak dvakrát zkusil a nic. Prostě to nebyla ta moje krevní skupina. Grafika nádherná to je bez debaty. No asi po měsíci jsem to nakonec prodal. Celkově jsem to prodal v podstatě za stejnou cenu, když započítám různé vedlejší náklady jako poštovné a tak tak jsem na tom ještě tak pět stovek vydělal. Takže aspon z tohohle pohledu to byl příjemnej pokus.

Tedka jsem si pořídil Wiičko a to už si nechám. Nejsem takový ten hráč hlavního proudu, baví mě spíš takový blbinky (třeba tedka hraju Crash of the Titans, to je božíííí). No a je tu i ta ekonomická stránka, Wiičko s čipem stojí necelých devět tisíc, k tomu si člověk ještě pořídí nějaký ten GC ovladač (nejlíp dva) a GC save kartu, takže se vejdu do těch deseti tisíc a tím náklady končí no. Možná nějakou hru pořídím když budu přesvědčenej že je to opravdu pecka uvidíme. Grafika na Wiičku je neporovnatalně horší, kdo hrál třeba Need for Speed na Xbox360 a tedka to uvidíš na Wii tak je to naprosto o něčem jiném, ale tohle je přesně ten případ kvůli kterému jsem si Wiičko nepořídil. Konrkétně Need for Speed Carbon je na Wiičku podle mého soukromého názoru snad ta nejhorší hra, šíleně odfláknutý, taková rychlovka aby něco vydali no (prostě EA no). Takže je to otázka priorit no, na takové ty klasické hry typu NFS, FIFA, FPS střílečky ... na to bude asi mnohem lepší X360 neb PS3, Wiičko bude bodovat v úplně jiných hrách (Zelda, RE4, Crash of Titans, Super Paper Mario, Super Mario Galaxy, atd.).

Ještě doplním že když jsem prodával ten XBOX360 tak to nebylo vyložerně kvůli Wiičku, ale proto že mě nebavilo. Wiičko jsem si pořídil až tedka když začli fungovat ty chipy a tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja bych P 3 za Wii nevymenil ;) i kdyz pri hrani na Wii muze byt sranda a je to i zajimave :!:

Kazdopadne se muzete presvecit zde:

:arrow: http://www.gametrailers.com/player/14982.html

:arrow: http://www.gametrailers.com/player/15141.html

Jen mrknete :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dvě věci: crash of the titans je i na x360 a čip je nahrazen flashem :) takže asi tak :)

Já vím. Ale jde o to jak se člověk může k těm hrám dostat. Třeba Xbox360 s ním jsem nechtěl nic dělat, vzhledem k jeho šíleně poruchovosti - vždyt to všichni víme. No a co se týče originálu tak kupovat je za plnou cenu se mi necghělo (zas tak bohatej nejsem) a dostat se třeba k nějaké levnější (třeba z aukra) řekneme za 450 to je jenom k určitým hodně rozšířeným hrám.

Prostě říkám jednu věc, lidi co hrajou střílečky a je pro ně opravdu důležitá grafika a každý pixlík navíc tak at si Wiičko nekupujou, budou zklamaný. Je to podobné jako PSP vs NDS - můžu stokrát vidět že je lepší grafika a všechno, stejně mám doma NDSko a fakt mi to baví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hele ja mam wii i ps3 a musim rict ze wii me zklamalo. je na nej malo kvalitnich her(mene nez na ps3) a hrat napr takove CoD 3 na wii to fakt nejde tam mirit tim wiimotem ...jedina dobra hra je rayman 3 zelda me bavila a jeste wii sports

Já věřím že lidi co si koupí Wiičko si ho nekupujou pro to aby na něm hráli CoD3 :cheesygrin:. To je jako si koupit trabanta abych s ním jezdil formuli 1 :wohow:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

suivanorton: mám flash i záruku pohoda :)

Aha, tak mám nedostatky ve flashovým vzdělání :lol:. Ale jak říkám, vyzkoušel jsem X360, nebyla to moje krevní skupina tak jsem to prodal. Každý by si měl zkusit (třeba aspon v obchodě - i když málokdy je to možné) víc konzolí co a jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem spokojen s každou konzolí :) každá má plusy i mínusy není žádná jen špatná nebo jen dobrá :)

Souhlasím s tím, že se nedá globálně říct která je nejlepší a která nejhorší, každá má nějaké svoje kouzlo. Ale když tě to třeba neoslovuje a máš jiné preference (což asi autor tohoto tématu má) tak je zbytečný si nechávat doma všechny ... přeci jenom PS3 to může být řekneme cca 20.000 Kč a to nejsou (aspon pro mě) nezadbatelné prašule.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já zatím můžu říct že po přechodu s PS3 na Wii, jsem překvapen.Samozřejmě že ne z grafiky na Wii, ale z toho ovládání.

Včera jsme u Wii vypili 6 lahví kvalitního vína (ve 3 lidech) a zábava byla excelentní

No bacha na to, hlavně nezapomínat si dávat ten řemínek na ruku, jinak někdo nebo něco (TV) může dopadnout zle. Myslím si že rozflákat telku Wiimotem není až tak nereálná věc :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no musis ten wiimote drzet pevne ja s tim trea pri tenise fak silne macham a nevylitlo mi to . jinak jeste si myslim jak pise sui ze pste moje krevni skupina je ps3 mam nds wii psp(ted sem ho teda prodal ptze chci bily) i ps3 a nwm u handheldu mam rad nds ale na psp vychazi vic her awii je taky dobry ale zase na nej neychazej pro me zabavny hry. jinak re4 to te chci videt jak to budes hrat to je jako cod . pste si myslim ze kdyby na wii vychazeli kvalitni tituly a hodne k je to good jenze ono jich je dobrejch par a ten zbytek je jen sit . ja ted hraju na ús3 jak blazen ted vychazej sami pecky a na wii se jen prasi no proste se mi zda ze na to wii nintedno sere jen ho prodala a ze by vyvojare dotlacila na dobry hry to uz ne. jinak sem cetl ze 68% lidi co si koupi wii si zahrajou jen parkrat a pak je to omrzi a uz to nehrajou . je to bida no . dokud ps3 nevyzkousis nemuzes rikat zeto neni tvoje krevni skupina je to uplne jiny nez xko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no musis ten wiimote drzet pevne ja s tim trea pri tenise fak silne macham a nevylitlo mi to . jinak jeste si myslim jak pise sui ze pste moje krevni skupina je ps3 mam nds wii psp(ted sem ho teda prodal ptze chci bily) i ps3 a nwm u handheldu mam rad nds ale na psp vychazi vic her awii je taky dobry ale zase na nej neychazej pro me zabavny hry. jinak re4 to te chci videt jak to budes hrat to je jako cod . pste si myslim ze kdyby na wii vychazeli kvalitni tituly a hodne k je to good jenze ono jich je dobrejch par a ten zbytek je jen sit . ja ted hraju na ús3 jak blazen ted vychazej sami pecky a na wii se jen prasi no proste se mi zda ze na to wii nintedno sere jen ho prodala a ze by vyvojare dotlacila na dobry hry to uz ne. jinak sem cetl ze 68% lidi co si koupi wii si zahrajou jen parkrat a pak je to omrzi a uz to nehrajou . je to bida no . dokud ps3 nevyzkousis nemuzes rikat zeto neni tvoje krevni skupina je to uplne jiny nez xko

No já jsem to říkal hlavně o Xboxu 360, který jsem měl doma a myslím že jsem to vyzkoušel dostatečně.

Je to hrozně specifický - uznávám že nějaký killer titulů na Wii moc není a je i pravda že ty nejlepší má na svědomí Nintendo - na druhou stranu je to moc moc o tom co tě baví a co ne. Prostě Wiičko mi trošku připomíná moje mládí a doby SNES a Megadrive - na které jsme tenkrát moc neměli a jenom tak pokukovali.

A ještě je tu PCčko, na něm skoro vůbec nehraju protože nějak hry pro mě nevycházej, FPS střílečky mě neba takže jediné co si na PC v poslední době koupil je Heroes 5.

To mi řekni, říkáš že vychází na PS3 spousta nových pecek, to je kupuješ za dva litry nebo existuje na PS3 taky nějaké "vylepšení" ??? Jako PS3 pro mě je i z ekonomického hlediska docela nadstandart - vžyt jenom hardware vyjde tak nějak na dvacku a k tomu šest her a máš to třicet tisíc jen to švihne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohuzel zadny "vylpeseni" jeste neni :( no kupuju no je to ficak do toho takhle cpat prachy ale dyz koupim jednu hr za mesic a pak ji prodam k na tom moc neprodelam a zas kouipm new nebo z druhy ruky nebo vymenim. ale jako fakt me to bavi vic nez wii. nwm stve me ze na to nintedno prdi kdyby vydavali hry jako ze zacatku jako zelda wii sports rayman ale nak vic k by to bylo super jenze oni na to proste ser** njn co se da delat:(. jinak nejvetsi vyhoda xka a ps3 oproti wii je multiplayer ktery je na wii v podstate nulovy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu