Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wii vs PS3


Hayamen

Recommended Posts

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

JanisXP : ty mas uplnej stejnej nazor jako ja ,ja dostanu wii na vanoce taky chip nechci ,protoze to mam tak akorat: 1hra za 2 mesice a mam vystarano.Jinak az ho budu mit tak muzem pak changeovat hry.
JJ... Možná bych aji do toho chipu šel jenže už mám blbou zkušenost s PSP... Když sem jesště kupoval hry na PSP tak mě všechny bavily a hrál jsem je alespon měsíc a půl ale ted stahnu -> chvilku zahraju -> smažu ->stáhnu .... a tak furt dokola takže si je vlastně pořádně neužiju... a myslím že u Wii by to bylo stejný...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ... Možná bych aji do toho chipu šel jenže už mám blbou zkušenost s PSP... Když sem jesště kupoval hry na PSP tak mě všechny bavily a hrál jsem je alespon měsíc a půl ale ted stahnu -> chvilku zahraju -> smažu ->stáhnu .... a tak furt dokola takže si je vlastně pořádně neužiju... a myslím že u Wii by to bylo stejný...

Tak to je naprostá pravda. Z člověka se stane z hráče sběratel. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle témata "jednaherníkonzole VS druhaherníkonzole" jsou celkem neobjektivní, protože pro někoho je lepší to, pro druhého ono a nakonec si stejně vybereme podle sebe.

Pro mě je třeba lepší Wii. Nintendo bylo v počtu vydaných her vždycky pozadu, ale v čem mělo vždycky navrch byla jejich kvalita a technická dotaženost. Třeba mě překvapilo, že Ridge Racer 64 vypadá na N64 líp, než na PSX a to jela z, tenkrát ubohé a zastaralé, kazetky.

Prostě se mi líbí jejich přístup k věci. Radši než aby měli 200 průměrných her, tak pro svoji/naši konzoli vydávají jen to nejlepší a to je důvod, proč teď jedu na Wii a ne na PS3, nebo nedej bože Xboxu.

Jediné, co je pro Nintendo průšvih, je česká podpora. Téměř všechna fóra jsou polomrtvá. Na mojenintendo.cz někdo napíše maximálně jednou-dvakrát týdně. A pokud nemáte Visa kartu, tak sehnat v jakkémkoliv shopu Wii Points Card za Kč je momentálně nemožné, což znamená, že oficiálně zatím nelze koupit Internet channel, ani hru z VC a to už je Wii venku skoro rok. Alespoň, že těch málo her co zatím máme nám vydrží dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle témata "jednaherníkonzole VS druhaherníkonzole" jsou celkem neobjektivní, protože pro někoho je lepší to, pro druhého ono a nakonec si stejně vybereme podle sebe.

Pro mě je třeba lepší Wii. Nintendo bylo v počtu vydaných her vždycky pozadu, ale v čem mělo vždycky navrch byla jejich kvalita a technická dotaženost. Třeba mě překvapilo, že Ridge Racer 64 vypadá na N64 líp, než na PSX a to jela z, tenkrát ubohé a zastaralé, kazetky.

Prostě se mi líbí jejich přístup k věci. Radši než aby měli 200 průměrných her, tak pro svoji/naši konzoli vydávají jen to nejlepší a to je důvod, proč teď jedu na Wii a ne na PS3, nebo nedej bože Xboxu.

Jediné, co je pro Nintendo průšvih, je česká podpora. Téměř všechna fóra jsou polomrtvá. Na mojenintendo.cz někdo napíše maximálně jednou-dvakrát týdně. A pokud nemáte Visa kartu, tak sehnat v jakkémkoliv shopu Wii Points Card za Kč je momentálně nemožné, což znamená, že oficiálně zatím nelze koupit Internet channel, ani hru z VC a to už je Wii venku skoro rok. Alespoň, že těch málo her co zatím máme nám vydrží dlouho.

Přesně tak, to porovnávání je prostě neobjektivní. Tudle jsem na jednom herním serveru četl recenzi myslím na Metroid 3 a pod tím byla diskuze a tam se lidi šíleně rozčilovali že Wii má hroznou grafiku, ovládání katastrofální a že nechápou proč se to prodává a že je to jenom z neznalosti a kupujou to lidi co hry ani hrát nechtějí atd. Musel jsem se tomu docela smát :cheesygrin:. Proč to ty lidi tak vytáčí, at si hrajou na tom svoje systému to co je baví ne ?

Myslím si že by byla strašně moc veliká škoda kdyby ty nextgen konzole vypadali všechny podobně a dělali se pro ně stejné hry ... já osobně nemám rád FPS střílečky a na PC jsem je nehrál. Vlastně na PC už skoro nevycházeli hry které by mě zabavili. Arkády skoro vůbec, občas nějaká ta tahová strategie. Na Wiičku vychází trošku jiný druh her (třeba SMG) a to je přesně to co si rád zahraju.

Nejlepší by bylo kdyby si každý mohl doma nechat každou konzoli třeba měsíc a pak až by si vybral co si koupí :cheesygrin:.

AlexXx: Já myslím že PS3 je skvělej stroj. Prodává se málo, protože je relativně nejdražší a taky na něj myslím zatím nejsou chipy (to taky udělá nějakou tu prodejnost třeba u Wiička určitě). Myslím si že kdo si ho koupí tak bude spokojený, vycházet dobré hry určitě budou ... A to jsem fanda Nintenda a doma mám Wiičko :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ... Možná bych aji do toho chipu šel jenže už mám blbou zkušenost s PSP... Když sem jesště kupoval hry na PSP tak mě všechny bavily a hrál jsem je alespon měsíc a půl ale ted stahnu -> chvilku zahraju -> smažu ->stáhnu .... a tak furt dokola takže si je vlastně pořádně neužiju... a myslím že u Wii by to bylo stejný...

To samy u me dal jsem si CFW a uz jenom stahuju a uz jsem dlouho nic nedohral do konce (krome fify 08 kterou miluji) jinak chip sem se hend rozhodl ,ze nechci kvuli jeho instalaci prece jenom na tohle jsem maly a nezvadl bych to..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle témata "jednaherníkonzole VS druhaherníkonzole" jsou celkem neobjektivní, protože pro někoho je lepší to, pro druhého ono a nakonec si stejně vybereme podle sebe.

Pro mě je třeba lepší Wii. Nintendo bylo v počtu vydaných her vždycky pozadu, ale v čem mělo vždycky navrch byla jejich kvalita a technická dotaženost. Třeba mě překvapilo, že Ridge Racer 64 vypadá na N64 líp, než na PSX a to jela z, tenkrát ubohé a zastaralé, kazetky.

Prostě se mi líbí jejich přístup k věci. Radši než aby měli 200 průměrných her, tak pro svoji/naši konzoli vydávají jen to nejlepší a to je důvod, proč teď jedu na Wii a ne na PS3, nebo nedej bože Xboxu.

Jediné, co je pro Nintendo průšvih, je česká podpora. Téměř všechna fóra jsou polomrtvá. Na mojenintendo.cz někdo napíše maximálně jednou-dvakrát týdně. A pokud nemáte Visa kartu, tak sehnat v jakkémkoliv shopu Wii Points Card za Kč je momentálně nemožné, což znamená, že oficiálně zatím nelze koupit Internet channel, ani hru z VC a to už je Wii venku skoro rok. Alespoň, že těch málo her co zatím máme nám vydrží dlouho.

ANo, tato témata jsou sice neobjektivní , ale řekl bych že v nich ani o objektivitu nejde ... jde o to sdělit svůj názor... a pak at si to každej přebere jak chce (jestli je lepší Wii nedo PS3)

Idefix: Jn taky bych na to neměl odvahu se v tom vrtat..ALe na druhou stranu by asi nebyl problém za někým zajet at mi tam ten chip namontuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to s tím zaškatulkováním je špatná volba :)

u mě jednoznačně vede XBOX a WII, je to jenom můj vnitřní pocit a nic víc.

Prostě co nám trh nabízí jsem zkusil a zůstal jsem u těchto dvou konzol.

Nic ovšem nezatracuji že si do budoucna PS3 opět pořídím, ale taková doba nevím kdy přijde.Z nedostatku herních titulů jsem PS3 prodal.A nevypadá to že se to bude v brzké době měnit.Tohle byl od Sony tah do prázdna . . . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony má v rukávu jedno velké eso a to je PS2 a jeho prodeje. Myslím si že všichni vlastníci PS2 jsou jistě velmi spokojeni a dá se říct že to jsou budoucí možní zájemci o PS3 (až půjde cena ještě víc dolů). A to je hooooooodně potencionálních zájemců ...

Nintendo to má těžké, Gamecube nebylo moc úspěšné takže není skoro na co navazovat. Navíc má problém s tím aby pro Wii začli tvořit pořádné hry, ne jenom nějaké porty odněkud. Zatím kvalitní tituly vydává pouze Nintendo. Co tak vím tak Sony na tom bude podobně, to taky spoléhá na svoje interní studia že budou dělat exklusivní tituly.

Značnou nevýhou PS3 by mohla být (stejně jako Xbox360) jeho technologická kvalita, protože dělat hry pro PS3 bude asi neuvěřitelně šíleně drahé. Takže budou vycházet jenom osvědčené značky a hry které zasáhnou velkou část uživatelů. Nic inovativního, žádnej experiment. Pro Wiičko přeci jenom to bude jednodušší a méně nákladné. Navíc jak to tak vypadá se Wiička prodá i dost kusů, takže to je opravdové lákadlo nějaký fajn titul pro něj spáchat. Zezačátku to podle mého soukromého názoru budou "odpadové" hry, tedy tituly portované z PS2 nebo narychlo spíchnuté se silnou značkou (mimo titulů Nintenda tedy), tzn třeba Need for Speed apod., ale až bude na trhu hodně titulů tak o zákazníka budou muset začít bojovat a až pak začne i někdo jinej než Nintendo vydávat zajímavý tituly. Zhruba tak to bylo i s NDS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony má v rukávu jedno velké eso a to je PS2 a jeho prodeje. Myslím si že všichni vlastníci PS2 jsou jistě velmi spokojeni a dá se říct že to jsou budoucí možní zájemci o PS3 (až půjde cena ještě víc dolů). A to je hooooooodně potencionálních zájemců ...

Nintendo to má těžké, Gamecube nebylo moc úspěšné takže není skoro na co navazovat. Navíc má problém s tím aby pro Wii začli tvořit pořádné hry, ne jenom nějaké porty odněkud. Zatím kvalitní tituly vydává pouze Nintendo. Co tak vím tak Sony na tom bude podobně, to taky spoléhá na svoje interní studia že budou dělat exklusivní tituly.

Značnou nevýhou PS3 by mohla být (stejně jako Xbox360) jeho technologická kvalita, protože dělat hry pro PS3 bude asi neuvěřitelně šíleně drahé. Takže budou vycházet jenom osvědčené značky a hry které zasáhnou velkou část uživatelů. Nic inovativního, žádnej experiment. Pro Wiičko přeci jenom to bude jednodušší a méně nákladné. Navíc jak to tak vypadá se Wiička prodá i dost kusů, takže to je opravdové lákadlo nějaký fajn titul pro něj spáchat. Zezačátku to podle mého soukromého názoru budou "odpadové" hry, tedy tituly portované z PS2 nebo narychlo spíchnuté se silnou značkou (mimo titulů Nintenda tedy), tzn třeba Need for Speed apod., ale až bude na trhu hodně titulů tak o zákazníka budou muset začít bojovat a až pak začne i někdo jinej než Nintendo vydávat zajímavý tituly. Zhruba tak to bylo i s NDS.

Máš velmi střízlivé názory.Jinak k těm konzolím.Nejlepší hry jsou samozřejmě přímo od studií Nintenda,SONY a Microsoftu.Hry od 3rd výrobců jsou lepší na X360.Zřejmě se zde projevuje složitost Cellu a celková nezkušenost s touto technologií.Ovšem kvůli hrám z dílen vývojářů výrobce se vyplatí mít všechny konzole.Přeci jen hry:Super Mario Galaxy,Metroid Prime 3,Zelda,Ratchet & Clank,Uncharted,Resistance,Crackdown,Mass Efect,Bioshock stojí rozhodně zato.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony má v rukávu jedno velké eso a to je PS2 a jeho prodeje. Myslím si že všichni vlastníci PS2 jsou jistě velmi spokojeni a dá se říct že to jsou budoucí možní zájemci o PS3 (až půjde cena ještě víc dolů). A to je hooooooodně potencionálních zájemců ...

Nintendo to má těžké, Gamecube nebylo moc úspěšné takže není skoro na co navazovat. Navíc má problém s tím aby pro Wii začli tvořit pořádné hry, ne jenom nějaké porty odněkud. Zatím kvalitní tituly vydává pouze Nintendo. Co tak vím tak Sony na tom bude podobně, to taky spoléhá na svoje interní studia že budou dělat exklusivní tituly.

Značnou nevýhou PS3 by mohla být (stejně jako Xbox360) jeho technologická kvalita, protože dělat hry pro PS3 bude asi neuvěřitelně šíleně drahé. Takže budou vycházet jenom osvědčené značky a hry které zasáhnou velkou část uživatelů. Nic inovativního, žádnej experiment. Pro Wiičko přeci jenom to bude jednodušší a méně nákladné. Navíc jak to tak vypadá se Wiička prodá i dost kusů, takže to je opravdové lákadlo nějaký fajn titul pro něj spáchat. Zezačátku to podle mého soukromého názoru budou "odpadové" hry, tedy tituly portované z PS2 nebo narychlo spíchnuté se silnou značkou (mimo titulů Nintenda tedy), tzn třeba Need for Speed apod., ale až bude na trhu hodně titulů tak o zákazníka budou muset začít bojovat a až pak začne i někdo jinej než Nintendo vydávat zajímavý tituly. Zhruba tak to bylo i s NDS.

tak to je úplně kvělej názor,ty hry od výrobců jsou nejlepší zřejme tím,že když konzoli vytvářely,tak nejvíce znají její vlastnosti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu