Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wifi


StAfo0

Otázka

Zdravím, koupil jsem si před týdnem novou wifinu ASUS RT-N10E. Doma máme 4 počítače: 3 notebooky připojující se na net přes wifi a 1 stolní počítač připojen lankou. Ze začátku jsem nakonfiguroval síť, vše v cajku. Ale po pár dnech jela wifi jen na mém notebooku a na ostatních ne, na stolním taky fungoval net. Nevíte čím to je? U zbývajících dvou notebooků mi diagnostika psala, že nemůže získat od routeru IP adresu. Mohl by mi někdo, prosím, nabídnou nějaké řešení? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

V prohlížečí zadej adresu svý wifi např. 192.168.1.1, když nevíš tak si v ovládácích panelech najeď na připojení a u wifi zjistit výchozí bránu => to je adresa wifiny.

Až se dostaneš do pěkně grafického menu v routeru tak najdi záložku DHPC, DHPC server musíš mít zapnutý, v podkategorii by už měl bejt zmíňový IP Address Reservation a tam už je to jednoduchý. Možná že jenom nemáš zapnutej DHPC server a IP adresy se mezi sebou perou takže pár notebooků nejde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu