Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s přehráváním filmů a videí


rwak1468624271

Recommended Posts

Zdravím, chtěl bych požádat o radu. Dříve mi filmy/videa přímo z některého z disků přehrávat normálně, avšak před nedávnem mi videa i filmy začali blbnout... Bezprostředně po spuštění videa/filmu PC zamrzne, začne se kousat a problikávat monitor. Později se PC sám od sebe restartuje. Zkoušel jsem reinstalovat systém, dát jiné kodeky, jiné grafické ovladače, jiné přehrávače, ale pořád ten samý problém....

Předem děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, v tom je právě ta záhada... Grafika mi rozhodně neodešla, dělá mi to u Videí jen přímo z PC, také u některých her, ale jiné (náročnější) hry mi to s klidem rozjede. Navíc, přez prohlížeče mohu sledovat filmy, seriály a vlastně cokoliv bez těchto problémů. Nemohl by být problém třeba v řadičích?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, 1GB ram, procesor AMD, 1.67 (krapet starší) grafiku mám GEforce 6600GT... A ne, nefunguje mi to např u her typu warcraft 3, přitom hry jako WoW nebo COD4 bez problémů. Filmy mi nejedou žádné, ani stažené, ani z DVD. Ptal jsem se jednoho známého, ten mi poradil, že bude možná problém v řadičích, ale nevím. Zkoušel jsem i opětovná reinstal systému, ovšem problém přetrval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu