Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Koncert 50 Centa (21.11.07) Praha


PeterCent

Recommended Posts

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

PC pokus se propasnout tu kamerua pak mi posli milion DVD s nim :D:D:D:) budu vdecnej klidne i naky ty $ dam ale naser se hned k podiu :D:D:D je skoda ze nejedu :(:( nasi by me ani do praglu nepustily :(:( kua snad se o sebe dokazu postarat ne :D:D:D:D:(:(:( ale upe to fotte a PC ty to toc !!!!! :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste nevim, jestli budu mit listky z prace (pokud ano tak si to radeji uziju jako host) pokud to budu mit jako pracovni cinnost, tak je jasne, ze sem fotky dam.

Jako to bylo treba se snoopem. Jinak s tou kamerou nevim nevim, jestli te pusti, prohledavaji a na tuhle vec musis mit specialni photopass, pri kterem te tam pusti s fotakem a to jeste jen na 3 pisnicky a pak konec a nepusti te ani na koncert (protoze mas u sebe fotak ci kameru), pokud tam nemas zname u kterych si to ulozis, protoze nekde nechat v uschovne fotak + prislusenstvi za 120 000 to si radeji ten fotak necham u sebe a pujdu domu. Proto pro me bude lepsi jit na koncert jako normalni navstevnik, nez jako prace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si beru svuj mini foták kterej de schvoat do ponožky ! takže jako krása.....sice kvalitka bude menší ale aspon něco...a kamera nevyjde no......von je tam zákaz i fotáků takže v píči je to !

jinak ty lístky před podium stojí 990 (ten mám já) a pak ke stání 790 a k sezení 890 ! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si beru svuj mini foták kterej de schvoat do ponožky ! takže jako krása.....sice kvalitka bude menší ale aspon něco...a kamera nevyjde no......von je tam zákaz i fotáků takže v píči je to !

jinak ty lístky před podium stojí 990 (ten mám já) a pak ke stání 790 a k sezení 890 ! :D

Jako nevim jestli to to vyjde i v ponozce, protoze te projizdeji takovou tou tyci na kovy a pokud ma kovove telo tak zacnes pipat. Takze byt tebou tak si to dam jinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

elektropunker ! tak zrob 1000 fotiek ! a potom to tu upni .... :D bo ja nejdem :( kua..nemam odvoz do blavy ! zabijem otca a ukradnem mu auto :D

Lol,ako daleko to mas od Martina? :D Ja idem do Blavy nan ho,este s dvoma Chalanmi...Neznasam ho,ale presvedcili ma :D Punk 4ever

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych tam nesel uz jen kuli tomu ze to tam bude samej hoper dementni a navic koncerty nemusim to si radsi zajdu na monster trucky nebo motorky atd pste nejsem nici tak velkej fanda nato abych sel na jeho oncert a dal za to litr

to já sem zas velkej fanda....a litra za lístek dám....těši mse prostě !:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lol,ako daleko to mas od Martina? :D Ja idem do Blavy nan ho,este s dvoma Chalanmi...Neznasam ho,ale presvedcili ma :D Punk 4ever

kto powedal ze som z martina :roll: nesom z martina.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: skadial si to zobral ? :lol::lol::lol::blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kto powedal ze som z martina :roll: nesom z martina.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: skadial si to zobral ? :lol::lol::lol::blink:

kua jed taky...na slovensko taky jede...takovou blbost děláš a nejedeš !

do takovejch prdelí jako je čr a sr jede jen jednou ! :cheesygrin::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neidem na ten koncert z troch dovodov:

1) Fiftyho vobec nemusim, umelcov si predstavujem torsku inak...

2) Vekovy priemer na koncerte bude 14-15 rokov :roll: ...

3) Komunikacia s publikom bude nulova, kdeze vacsina absolutne nevie, o com spieva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neidem na ten koncert z troch dovodov:

1) Fiftyho vobec nemusim, umelcov si predstavujem torsku inak...

2) Vekovy priemer na koncerte bude 14-15 rokov :roll: ...

3) Komunikacia s publikom bude nulova, kdeze vacsina absolutne nevie, o com spieva...

jedu tam z těhle důvodů :

1,Fifty je pro mě nejlepší, prostě to tak je a je mi u prdele že je komerční

2,komunikace u mě v pohodě, texty si překládám a anglicky rozumim celekm dobře ! Takže vim o čem zpívá

3,ostatní lidi co tam budou sou mi u prdele, jedu tam s partou z Budějc a z Plzně bude nás okolo 10-15 takže cajk ! :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neidem na ten koncert z troch dovodov:

2) Vekovy priemer na koncerte bude 14-15 rokov :roll: ...

3) vacsina absolutne nevie, o com spieva...

2)aha... no ty si king bo mas o 1 rok wac...

3)ale ked poride ,,the game" tak kazdy vie o com spieva ne? jak keby 50 cent mal vlastny jazyk... :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg vy ste magori ne se tady hadate o fiftyho :D kdyz na nej nejedete tak sem nelezte ja sem tak sice taky nejedu :D ale libi se mi jeho styl ikdyz neviom neco o com zpiva proste je to borec chááápete :D:D:D

muj post je bezviznamnej chcu se vyjadrit :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2)aha... no ty si king bo mas o 1 rok wac...

3)ale ked poride ,,the game" tak kazdy vie o com spieva ne? jak keby 50 cent mal vlastny jazyk... :?

Dakujem ze si mi povedal ze som KING (tym je T.I.) :lol: , velmi si to vazim ;)

a k tomu Gamovi... ja som niekde hovoril ze ludia na festaku vedeli o com spieva? Sa spamataj... ako jeden z malej mensiny co tam bola rapovala s nim... takze Chill out a zobrat do ruky slovnik :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu