Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kdo poradí?


Eva1468627712

Recommended Posts

Můžeš počkat, jestli se baterka trochu nevzpamatuje a potom zkusit rychle dostat PSP do USB modu. Jednou se mi vybilo PSP ve škole, a měl jsem jenom USB kabel, tak jsem si od spolužáka půjčil jeho baterku, připojil jsem PSP k PC a rychle prohodil baterky. Akorát si už nepamatuju jestli to fungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo se hrabal ve flash0 paměti a tak odrovnal základovku. Pokud to máš v záruce tak to reklamuj, no a pokud ne tak máš novej kopačák. :)

Doma to neopravíš, jedině že by jsi sehnal funkční základovku, ale to je nedostatkový zboží a výjde dráž jak koupení celýho PSPčka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • Moderators
mal som to u znameho a ten hovoril ze cez inu baterku sa to da spravit

Takto sly spravit jeste starsi modely 1004 a nektere modely 2004 , pak uz sony zacala delat zakladni desky u kterych to nejde , takze bohuzel neni jina sance nez vymenit zakladovku .

Prosím poradíte jak dát do psp 3004 je flash filmy zkouším vše možné a nic .mám je upravené na mp4 ale pořád mě to píše video není prosím kdo muže poraďte

Na konvertovani pouzivej program Xvid4psp , videa se davaji pak na kartu do slozky VIDEO .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu