Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak vypalovat hry??


Hayamen

Recommended Posts

Normalne... pokial mas Wiikey tak si stiahnes hru v PAL (Europska verzia) alebo aj NTSC (niektore hry idu aj v NTSC-U [americky region]) a napalis to, ho aj cez Nera, alebo Alcohol...

Vsiml jsem si, ze vsechny Wii hry maji kapacitu do 4,35 GB. Znamena to, ze se hry na Wii prodavaji na 1 vrstvych DVD ci maji nejaky spesl format? :) Muze se stat, ze nove hry budou mit nejaky Update a uz na Wiikey nepojedou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

shadow: jj to máš pravdu když updatuješ wiikey nefunguje

Takze kdyz mas wiikey, nemuzes pouzivat kanaly a pripojeni k inetu ? Tim myslim treba ten novy update s novou Operou? Cetl jsem, ze se chysta oficialni ceska komunita s veskerou funkcionalitou jako v ostatnich zemich, to by pak nejelo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze kdyz mas wiikey, nemuzes pouzivat kanaly a pripojeni k inetu ? Tim myslim treba ten novy update s novou Operou? Cetl jsem, ze se chysta oficialni ceska komunita s veskerou funkcionalitou jako v ostatnich zemich, to by pak nejelo ?

proc by nemohlo ? :) sotftwarovy blok proti chipum dodalo nintendo az v jednom z poslednich updatu FW.

edit : aha uz jsem to pochopil jaks to myslel :D :D ne update opery uz nepujde ale stara verze porad funguje (pokud ji mas) ...

Davas docela zakerne dotazy :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc by nemohlo ? :) sotftwarovy blok proti chipum dodalo nintendo az v jednom z poslednich updatu FW.

edit : aha uz jsem to pochopil jaks to myslel :D :D ne update opery uz nepujde ale stara verze porad funguje (pokud ji mas) ...

Davas docela zakerne dotazy :D :D

No ja sve Wii jeste nemam, mam ho prozatim pujcene a rozhoduji se, zda koupit s chipem nebo bez. Predpokladam, ze se startem ceske komunity Wii (ceskeho serveru) bude mozne zadat lokaci, bude tam nase jazykova mutace, bude pristupna predpoved pocasi a postupne i dalsi kanaly. To vse si vyzada nejaky update FW a tim padem implementaci ochrany na stavajici modchipy. Na jedne strane tedy stoji ISO hry a ejich pripadne hrani po inetu a na druhe strane standardni hry a plna funkcionalita Wii na inetu (ne ze by tam bylo neco tak prevratneho, spis je v budoucnu mozne, ze nejak omezi hrani her po siti bez nejake update). Teda pokud jsem problematiku spravne pochopil... Vi o tom nekdo neco? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg na to mas jiny poradny jestly sis nevsiml todle je console forum a ne pc forum omg :D

ty ses nejakej divnej ne ? Spis na tebe omg..

Ano console forum.. to neznamena jen PSP forum.. a vis co je wii ?? Necekane konzole.. A vypalovani her pro konzoli se netyka konzoli? Jdi si zase lehnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu