Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 13


eiza

Recommended Posts

  • Odpovědi 180
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

potřeboval bych poradit. Stáhl jsem tu spare verzi a následně jí vypálil(přes ihas nastevení pro vypálení XGD3) po vložení do xbox mi píše že disk je nečitelný, když dám game details(X) tak tam mám místo položky play, instal jen get trial, Video preview a Rate. Nevíte kd eje chyba? Děkuji za odpověďi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po jednom odpoledni muzu rici ,ze je to proti AI furt to same. Za asi 20 zapasu jsem nedal jedinej gol od modre co pada to casto na lapacku nebo vyrazecku mezi kruhy svihem. Proste furt to same jen s napisem NHL 13. Aby me hra prestala bavit po pul dnu se mi jeste nestalo. Tak snad bude bavit aspon vas ja jdu cekat na Fifinku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě například baví to když hraju Be A Pro tak dostávám na střídačce samozřejmě to co bylo, to jest hodnocení trenéra jako že jo dobrá střela atd. tak teď je navíc to, že dostávám od trenéra i úkoly které musím během hry plnit. Strašně mě to baví. A to co tu někdo tvrdil, že nepadají góly od modrý tak já už jich mám pěknou řádku a to na nejvyšší úrovni. Jinak bruslení je zajímavé a určitě to opepřilo plynulost hry a konečně se na hru dá už trochu koukat i ze střídačky. Dále je tam tuším v tomto módu navíc to, že když je člověk na střídačce můžeme hru simulovat do dalšího střídání. A zdají se mi lépe vymodelované obličeje a dresy hráčů.

Nevím mě tedy 13tka mile překvapila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuju funkčnost na Lt 2.0 s dashboardem 2.0.14719...jinak hra se mi líbí moc, hrál jsem zatim jenom pár zápasů, ale to bruslení je super...a je tam spousta jiných vychytávek, na který příjdete až během hraní...nový animace, pohledy kamer atd., prostě je to zase reálnější hokej. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuju funkčnost na Lt 2.0 s dashboardem 2.0.14719...jinak hra se mi líbí moc, hrál jsem zatim jenom pár zápasů, ale to bruslení je super...a je tam spousta jiných vychytávek, na který příjdete až během hraní...nový animace, pohledy kamer atd., prostě je to zase reálnější hokej. :)

Musí se to patchovat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau mi se NHL 13 líbí ale zdá se mi že se tam málo vylučuje skoro žadné přesilovky to v NHL 12 sem narazil ze zadu do hrače u mantinelu a hned sem šel ven ale ve 13 nic a to sem si to v nastavení nastavil z mirnějšího vylučování na autentické ale jinak vpoho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu