Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 13


eiza

Recommended Posts

  • Odpovědi 180
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Lidicky uz treti den se tu podivam jak hodnotite NHL 13 ale misto toho se tu resi komu to jde a jak to palit...To je fakt des.

Pred rokem jsem podobne veci taky resil ale od te doby co mam RGH tak zadne paleni,zadne Abgx a vsechno jde a vzdy pujde ;-) Nechci nejak machrovat ale udelejte si vsichni RGH a neni co resit.S Rgh jde taky nyni uz hrat pres live....

Jinak to Nhl je super ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem z toho nestastnej,

5x zkurveny DVD a furt nevim jak to korektne vypalit - pritom si o update Dashe rekl.

Takze jsem oflashoval mechaniku na Stock, updatnul Dash(v2.0.14719.0) a flashnul na LT3.

XGD3 hry palim bez problemu na IMGBurn.

Stahnul jsem SPARE verzi, projel ABGX a palil IMGBurnem i CloneCD.

Avsak po vlozeni se nezobrazi obrazek hry a po spusteni jen chyba: Unrecognized disk

Zkousel jsem i patch na hru(http://www.xbuc.net/), ale marne.

Prosim o radu, co delam spatne????

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem z toho nestastnej,

5x zkurveny DVD a furt nevim jak to korektne vypalit - pritom si o update Dashe rekl.

Takze jsem oflashoval mechaniku na Stock, updatnul Dash(v2.0.14719.0) a flashnul na LT3.

XGD3 hry palim bez problemu na IMGBurn.

Stahnul jsem SPARE verzi, projel ABGX a palil IMGBurnem i CloneCD.

Avsak po vlozeni se nezobrazi obrazek hry a po spusteni jen chyba: Unrecognized disk

Zkousel jsem i patch na hru(http://www.xbuc.net/), ale marne.

Prosim o radu, co delam spatne????

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidicky uz treti den se tu podivam jak hodnotite NHL 13 ale misto toho se tu resi komu to jde a jak to palit...To je fakt des.

Pred rokem jsem podobne veci taky resil ale od te doby co mam RGH tak zadne paleni,zadne Abgx a vsechno jde a vzdy pujde ;-) Nechci nejak machrovat ale udelejte si vsichni RGH a neni co resit.S Rgh jde taky nyni uz hrat pres live....

Jinak to Nhl je super ;-)

Máme to podobně, taky mám krátce RGH a nemůžu si vynachválit. Pls poraď, co potřebuju, abych mohl pařit na live... mimo online pasu od EA a Gold od Microsoftu ;-) NHL bych fakt chtěl zkusit online. Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem z toho nestastnej,

5x zkurveny DVD a furt nevim jak to korektne vypalit - pritom si o update Dashe rekl.

Takze jsem oflashoval mechaniku na Stock, updatnul Dash(v2.0.14719.0) a flashnul na LT3.

XGD3 hry palim bez problemu na IMGBurn.

Stahnul jsem SPARE verzi, projel ABGX a palil IMGBurnem i CloneCD.

Avsak po vlozeni se nezobrazi obrazek hry a po spusteni jen chyba: Unrecognized disk

Zkousel jsem i patch na hru(http://www.xbuc.net/), ale marne.

Prosim o radu, co delam spatne????

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám stejný problém s vypálením hry jako tady už někdo přede mnou. Po vypálení, které proběhne v pořádku vložím disc a hlásí mi to "Unrecognized Disc". Vypaluju standardně jako doposud. Nikdy žádný problém. Mám Spare verzi, zkoušel jsem 2 zdroje. Vždy ten samý výsledek. Flash LT 3.0. Taky nevím, kde je chyba. Pokud na to někdo přijde, prosím o radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau chci se zeptat chci si stáhnout nové soupisky, nemám originální verzi a při startu do hry mi vyskočí update , tak se chci zeptat jestli po stažení toho update se mi něco nestane s flashem apod...?

ja mam taky flash a funguje to v poradku ;) dokonce parim i online

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem z toho nestastnej,

5x zkurveny DVD a furt nevim jak to korektne vypalit - pritom si o update Dashe rekl.

Takze jsem oflashoval mechaniku na Stock, updatnul Dash(v2.0.14719.0) a flashnul na LT3.

XGD3 hry palim bez problemu na IMGBurn.

Stahnul jsem SPARE verzi, projel ABGX a palil IMGBurnem i CloneCD.

Avsak po vlozeni se nezobrazi obrazek hry a po spusteni jen chyba: Unrecognized disk

Zkousel jsem i patch na hru(http://www.xbuc.net/), ale marne.

Prosim o radu, co delam spatne????

Diky

Zkus to bez projetí toho ABGX, teď si nejsem jistej, ale já jsem to jsem to jen stáhnul a vypálim, aspoň myslím. Jinak mám LT 2.0 a dash bych měl mít jako ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím pařmeny o radu. Jak v Be a Pro (když hraju jen s jedním hráčem) vystřelim z první s nápřahem? Prostě chci mít nataženo už když na mě puk letí. V normálním zápase, když ovládám celý tým, je to jasný. Ale v Be a Pro to nefunguje. Řeknu si o nahrávku, dostávám ji, chci natáhnout, ale hráč mi jde do zákroku tělem, takže trapas a puk letí za mě do řiti. Díky zkušenějším a ochotným hráčům za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na pravé páčce jsou funkce střela a napadání tělem. Záleží jestli máš nebo nemáš puk. Buď musíš vykoumat perfektní timing nebo ovládání změň na knoflíky. Tuším na "B" je střela z nápřahem a bez puku tam jiná funkce není...

Díky, bude to o tréninku... pravá páčka mě fakt baví, na čudlík se mipřecházet nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj, chtel bych se zeptat. Zda je mozne pri rozehrane sezone presunout hrace do tymu z volnych hracu, i kdyz pri rozehrani sezony tento konkretni hrac ve volnych hracich nebyl...? Nevite jestli to jde nejak obejit? Priklad treba nyni Ceske Budejovice a Prospal, Hanzal, Michalek....

P.S. Mam vytvoreny kompletni sestavy Tipsport extraligy vcetne hracu z NHL (aktualne z minuleho tydne), plus EDIT LINES podle posledniho odehraneho kola, upraveny vystroje brankaru, Goal horn pro vetsinu tymu, hymny tymu v uvodu zapasu pro vsechny...pokud by mel nekdo zajem, pokusil bych se o nejaky komplexni upload ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NHL 12 je Arcadovka tohle už se podobá realnymu hokeji. Podivej se v telce na zapas kolik prihravek projde kolik je v realite zastavenej protiutoku a zmarenejch sanci. Jak hraci nahazujou do rohu hriste atd tohle EA vychytalo genialne a pro me nejlepsi NHL všech dob. Ty se s prominutim vrat ke hre kde das gola 5x za sebou ze stejneho mista a hraci jsou tupý a bez inteligence. Tyhlelidi co jim to nejde a odsoudí to fekt miluju. Sam sem se trapil jak dat gola. Pak se podivas na zapas a zjistis jak se hraje v realite a promitnes do do gamepadu ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu